Drugie życie „Małomiasteczkowego kiosku” Dawida Podsiadły – teraz jest częścią ekologicznej akcji ANSWEAR.com

Drugie życie „Małomiasteczkowego kiosku” Dawida Podsiadły – teraz jest częścią ekologicznej akcji ANSWEAR.com

Kojarzycie „Małomiasteczkowy kiosk”, który w 2018 roku był częścią promocji płyty Dawida Podsiadły? Po tym, jak został on wylicytowany na aukcji WOŚP przez ANSWEAR.com słuch o nim zaginął. Dopiero kilka dni temu marka ujawniła, że stoisko jest częścią ekologicznej akcji.

Zielony „Małomiasteczkowy” kiosk, stojący przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, był częścią promocji płyty Dawida Podsiadły, która ukazała się 19 października 2018 roku. Na początku stycznia informowaliśmy o tym, że stoisko trafiło na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Natomiast po wylicytowaniu go przez platformę ANSWEAR.com za ponad 30 tys. złotych słuch o nim zaginął – pewne było jednak to, że marka planowała w jakiś sposób wykorzystać kiosk.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak się okazało, „Małomiasteczkowy” kiosk teraz dostał nowe życie – w ramach nowej ekologicznej akcji #EKOisTheAnswear został umieszczony na terenie krakowskiego Bezogródka, który jest liczącym ponad 2 tys. m² zielonym terenem w samym centrum miasta, w sąsiedztwie Błoni, Parku Jordana i miasteczka akademickiego.

Teraz kiosk służy jako punkt oddawania nienoszonych ubrań – za każdy kilogram ubrań 2 zł idzie na konto Fundacji Zielona Akcja. Więcej informacji znajduje są na stronie akcji #EKOisTheAnswear.

PS

Zielony kiosk przed PKiN w Warszawie, billboard w postaci krzyżówki oraz akcja telefoniczna to tylko niektóre elementy kampanii promującej album Dawida Podsiadły „Małomiasteczkowy”. Przedstawiamy, jak #OdKulis wyglądała jej realizacja.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij