oS3 przygotowała kampanię #wLepszymŚwietle dla Signify

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
oS3 przygotowała kampanię #wLepszymŚwietle dla Signify

Agencja oS3 jest autorem konceptu kreatywnego oraz strategii działań kampanii pod nazwą #wLepszymŚwietle, którą przygotowała dla Signify (dawniej Philips Lighting).

Do zadań agencji należało opracowanie strategii komunikacji parasolowej dla wszystkich działań Signify skierowanych do branży modowej pod hasłem #wLepszymŚwietle, jak również kampanii B2C skierowanej do klientów tej branży, a w jej ramach akcji konsumenckiej z udziałem influencerek, której punktem kulminacyjnym był event w sklepie Top Secret w galerii Posnania (w Poznaniu). 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Zaproponowany przez oS3 pomysł kreatywny i plan działań trafnie wpisały się w nasze potrzeby biznesowe, docierając z informacją o wpływie światła na decyzje o zakupie, zarówno do osób odpowiedzialnych za aranżację sklepów, jak i samych kupujących – mówi Iwona Łuniewska-Plona, odpowiedzialna za realizację kampanii w Signify.

W czasie akcji #wLepszymŚwietle w Top Secret w Posnanii, Signify (Philips Lighting) przeprowadził badania opinii konsumentów na temat innowacyjnego oświetlenia. Agencja oS3 odpowiadała za przygotowanie raportu pt. „Sklep #wLepszymŚwietle” bazującego na wynikach badania, dotyczącego wpływu oświetlenia na decyzje zakupowe klientów. Do jej obowiązków należało także przygotowanie kampanii B2B, skierowanej do decydentów z branży Fashion. Agencja zajęła się również przygotowaniem LP.

Kampania #wLepszymŚwietle objęła działania digital, a także partnerstwa mediowe z serwisami takimi, jak propertydesign, retail360 czy Harper’s Bazar. oS3 zajęła się również koordynacją działań mediowych we współpracy z agencją marketingu internetowego DigiBee.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij