Zadbaj o naszą planetę, a w nagrodę zakosztuj wyspiarskiego życia – rusza akcja #TS4wyspiarskiezycie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zadbaj o naszą planetę, a w nagrodę zakosztuj wyspiarskiego życia – rusza akcja #TS4wyspiarskiezycie

Kampania mająca na celu ochronę środowiska towarzyszy premierze najnowszego dodatku „Wyspiarskie życie” do gry The Sims 4. Zostali w nią zaangażowani najbardziej rozpoznawalni polscy twórcy internetowi, a najlepsi mogą wygrać nagrody o wartości 20 i 5 tysięcy złotych.

The Sims 4 jest jedną z najpopularniejszych gier studia Electronic Arts. Obecna część zadebiutowała w 2014 roku, ale cały czas cieszy się olbrzymią popularnością wśród graczy. Spowodowane jest to między innymi regularnymi dodatkami, które wzbogacają świat gry i dodają nowe możliwości dla graczy. Najnowszy, zatytułowany “Wyspiarskie życie” przenosi simów na Sulani, czyli tropikalny archipelag. Z okazji premiery gry warto zwrócić uwagę na problem zanieczyszczenia naszej planety.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sielskie wakacje

Do współpracy zaproszono 31 najbardziej rozpoznawalnych polskich twórców internetowych młodego pokolenia między innymi: Sylwię Lipkę, Weronikę Juszczak, Bartka Kaszubę, Julię Wieniawę, samosiaę, czy Nylę. A także wielu tiktokerów, instagramerów, streamerów i gamerów, którzy promują nowy dodatek do The Sims 4 i są zaangażowani w ochronę środowiska.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 13 lipca 2019 roku zrobić zdjęcie, które pokazuje jak dbasz o przyrodę, następnie należy je opublikować w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter lub Instagram) wraz z hasztagiem #TS4wyspiarskiezycie. Do wygrania jest voucher na 20 000 zł i 2 vouchery na 5 000 zł, które można wykorzystać w serwisie wakacje.pl.

Za kreację i realizację kampanii odpowiada agencja gamingowa Fantasy Expo, przy wsparciu serwisu wakacje.pl.

Więcej informacji znajduje się na stronie

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij