Jacek Olechowski ponownie wybrany Prezesem Zarządu IAA Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jacek Olechowski ponownie wybrany Prezesem Zarządu IAA Polska

Członkowie wybranego w czerwcu nowego Zarządu IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy zdecydowali, że Prezesem na kadencję 2019–2021 będzie Jacek Olechowski.

Jacek Olechowski funkcję Prezesa Zarządu IAA Polska będzie pełnił po raz czwarty (jest wybierany na to stanowisko niezmiennie od 2012 roku). Olechowski jest jednym z pomysłodawców Reklamowego Okrągłego Stołu IAA Polska, a także powstałych na jego podstawie „Rekomendacji dla rynku reklamy na lata 2017-2020”. To właśnie ciągła aktualność przedstawionych w tym dokumencie postulatów była jednym z czynników, który wpłynął na decyzję Zarządu o przedłużeniu kadencji dotychczasowego Prezesa Stowarzyszenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Olechowski jest prywatnym inwestorem działającym na rynku technologii i mediów od 1996 roku, a także założycielem i prezesem holdingu MEDIACAP SA (spółka notowana na parkiecie głównym GPW). Osiągnięcia Olechowskiego niejednokrotnie zostały docenione zarówno w Polsce, jak i na świecie. W 2005 dołączył do grona Young Global Leaders przy Światowym Forum Ekonomicznym w Davos. Jest wiceprezesem zarządu Global Dignity – organizacji pro publico bono założonej przez JE Haakona Księcia Koronnego Norwegii. Od 2017 jest też wiceprezesem Polskiej Rady Biznesu.

Wyboru Przewodniczącego dokonała także Rada Nadzorcza, która zadecydowała, że pozostanie nim Jakub Potrzebowski, który pełni tę funkcję od 4 lat. Potrzebowski jest partnerem zarządzającym w grupie komunikacyjnej Group One S.A. Wcześniej przez wiele lat był prezesem ZenithOptimedia Group. Jako jedyny Polak uczestniczył w spotkaniach międzynarodowego komitetu ZenithOptimedia Worldwide. Jest członkiem Polskiej Rady Biznesu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij