Przygarnij kwiatka! – w Galerii Bronowice otwarto Punkt Adopcji Roślin

Przygarnij kwiatka! – w Galerii Bronowice otwarto Punkt Adopcji Roślin

Przeprowadzka, brak czasu lub miejsca w mieszkaniu, aby odpowiednio zadbać o zielonego przyjaciela. Nowo otwarty Punkt Adopcji Roślin w Galerii Bronowice jest świetnym miejscem, w którym kwiaty mogą odnaleźć nowy dom.

Nie od dziś wiadomo, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa zieleń. Nie sposób nie wspomnieć też o walorach wizualnych i o tym, że stanowi ona naturalną ozdobę pomieszczeń. Niestety, te i inne liczne zalety kwiatów często przegrywają z losowymi sytuacjami, a niechciane lub zapomniane doniczkowce lądują na śmietniku bądź więdną w oknie. Aby zapobiec takim sytuacjom i zorganizować kwiatom nowy dom, Galeria Bronowice uruchomiła Punkt Adopcji Roślin – to właśnie w tym miejscu wszyscy podopieczni otrzymują imiona i pod troskliwym okiem pracowników obiektu oczekują na nowych właścicieli.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W największych miastach w Polsce, w tym również w Krakowie, jak bumerang powraca temat zanieczyszczenia, małej ilości zieleni. Pamiętajmy, że rośliny to nasi sprzymierzeńcy, dlatego wspólnie zadbajmy o nawet najmniejszy okaz. Jeżeli z jakichś powodów szukają Państwo domu dla swoich kwiatów, apeluję o przyniesienie ich do Punktu Adopcji Roślin w Galerii Bronowice. Na miejscu można pozostawić je zupełnie za darmo lub zaadoptować wybrany okaz. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji – mówi Aleksandra Rzońca, Dyrektor Galerii Bronowice.

Punkt Adopcji Roślin funkcjonuje od 3 lipca br. Adopcja oraz przekazanie kwiatów są darmowe.

PS

W marcu br. w Galerii Łomianki powstał Punkt Adopcji Roślin, w którym każdy może oddać niechciany kwiat bądź zabrać jeden z pozostawionych i stworzyć dla niego nowy dom.

PS2

W ub. r., w głównym holu biurowca Bałtyk w Poznaniu pojawiła się niezwykła roślinna strefa. Projekt miał na celu zwrócenie uwagi na rolę zielonej infrastruktury i potrzebę dbania o przestrzeń, w której funkcjonujemy na co dzień.

PS3

Z myślą o osobach ze spektrum autyzmu, Galeria Katowicka otworzyła specjalny Pokój Wyciszeń, w którym mogą one odreagować napięcia, wyciszyć się, odseparować od różnorodnych bodźców związanych z wizytą w centrum handlowym.

PS4

W marcu br. IKEA Gdańsk oraz Gdyńskie Centrum Filmowe przeprowadziły akcję Szafa DOBRA. W ramach inicjatywy powstały wyjątkowe szafy DOBRA, do których można było przekazać nieużywane ubrania (oczywiście w dobrym stanie). Cała zebrana odzież trafiła do gdańskiej Fundacji DROGA

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij