Welcome Digital wygrywa przetarg na obsługę digital PepsiCo w Europie Środkowo-Wschodniej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Welcome Digital wygrywa przetarg na obsługę digital PepsiCo w Europie Środkowo-Wschodniej

Welcome Digital zwyciężył w przetargu na obsługę marek Pepsi oraz Mirinda w regionie East Europe (EER). Agencja będzie odpowiedzialna za komunikację digital obydwu globalnych brandów na potrzeby 35 rynków z regionu. Współpraca została zawarta do końca 2020 roku.

– Dziękujemy za zaufanie! Wygrana w przetargu jest składową wielu elementów, ale nie byłoby to możliwe bez naszego wspaniałego zespołu. Bardzo się cieszymy, że mimo znakomitej konkurencji, klient zdecydował się zaufać właśnie nam i postawił na połączenie świeżości z doświadczeniem. Nie ukrywam, że kształtowanie obecności globalnych marek FMCG w obszarze EER to jedna z naszych kluczowych specjalizacji. Wygrana jest zasługą całego zespołu i wypracowanego przez niego strategiczno-kreatywnego podejścia, budowanego na bazie unikalnych kompetencji i wieloletniego, praktycznego doświadczenia – powiedział Andrzej Krok, managing partner w Welcome Digital.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Welcome Digital to firma specjalizująca się w realizacji projektów digitalowych. Umiejętnie łączy podejście User Centric z Kreatywną Strategią. Spółka powstała w 2018 roku. Zatrudnia 25 wszechstronnych specjalistów z obszaru digital. Zarządzają nią managerowie z wieloletnim doświadczeniem w branży digitalowej – Michal Rygiel i Andrzej Krok. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij