Agencja Ogilvy zwyciężyła w przetargu na strategiczno-kreatywną obsługę Allegro

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Ogilvy zwyciężyła w przetargu na strategiczno-kreatywną obsługę Allegro

W wyniku trwającego od czerwca przetargu, w którym brało udział sześć agencji, Allegro zdecydowało się wybrać Ogilvy. Agencja będzie odpowiedzialna za opracowanie nowej platformy komunikacyjnej oraz stałą obsługę w obszarze ATL i digital (digital content production).

– To ogromne wyróżnienie zostać wybranym przez Allegro. Nie mam na myśli tylko perspektywy biznesowej i tego, że jest to niekwestionowany lider w tak trudnej, a jednocześnie rozwijającej się branży, ale równie ważna jest dla mnie perspektywa pracy z marketerem, który od lat prowadzi wyrazistą i angażującą komunikację. Jest to dla mnie moment ogromnej zawodowej satysfakcji – mówi Agnieszka Wasilewska, CEO Ogilvy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Praca nad briefem od Allegro była dla nas niesamowitym doświadczeniem. Cieszymy się, że nasz sposób myślenia spotkał się z uznaniem klienta. Zaczynamy wspólnie nowy rozdział – dodaje Maciej Twardowski, executive creative director.

– Polacy coraz częściej przestawiają się z zakupów offline na online. Nowa platforma komunikacyjna, nad którą będziemy pracować wspólnie z Ogilvy, będzie pomagać Polakom w tej zmianie, pokazując że zakupy pozwalają oszczędzać czas i pieniądze, a przez to zmieniają życie klientów na lepsze – mówi Adam Szałamacha, brand manager Allegro.

Współpraca zacznie się jeszcze w lipcu, start kampanii jest planowany na wrzesień.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij