Pokochaj swoją sylwetkę z ANSWEAR – rusza nowy projekt promujący idee body positive

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pokochaj swoją sylwetkę z ANSWEAR – rusza nowy projekt promujący idee body positive

Nie każda sylwetka jest perfekcyjna, ale każda jest piękna – to myśl przewodnia, jaką niesie za sobą projekt, poprzez który sklep internetowy ANSWEAR.com chce edukować kobiety w kwestii pozytywnego myślenia i samoakceptacji, zgodnie z filozofią body positive.

W czasach wykreowanego przez mass media modelu perfekcyjności, wiele kobiet ma problem z zaakceptowaniem w pełni swojej sylwetki i bezustannie wymaga od siebie więcej. Część z nich dąży do nieosiągalnego, sztucznego ideału – nawet wysokim kosztem własnego zdrowia. W innych przypadkach kobiety dobijają się negatywnym myśleniem, co skutkuje kiepskim samopoczuciem i znacznym obniżeniem własnej samooceny. Dlaczego wciąż się zadręczają? 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz ANSWEAR.com chce to zmienić i rusza z nowym projektem, skupiającym się wokół idei body positive, którego celem jest przede wszystkim nauczenie kobiet samoakceptacji i pozytywnego myślenia o swojej sylwetce. W końcu każda kobieta powinna mieć świadomość tego, jak piękną jest istotą i być dumna z tego, czym obdarzyła ją matka natura. Tu nie liczy się wiek, rozmiar czy kształt sylwetki – najważniejsze jest, aby czuć się dobrze w swoim ciele i być pewną oraz zadowoloną ze swojego wyglądu. Ograniczenia tkwią tylko w głowie – ważne, by nauczyć się z nimi walczyć.

Projekt wspierają materiały video składające się na serię „ABC Stylu”.  9 odcinków, 9 sylwetek i 9 niesamowitych kobiet motywuje i zachęca do przyjrzenia się własnej sylwetce oraz dostrzeżenia jej atutów i ich znacznej przewagi nad mankamentami. Każda z uczestniczek reprezentuje inny typ sylwetki, zgodny z autorskim podziałem popularnej polskiej stylistki Moniki Jurczyk – Sylwetka Osy. „ABC Stylu” to nie tylko zmiana swojego wizerunku, rozpoznanie typu sylwetki i wiedza, jak tworzyć stylizacje – to przede wszystkim sztuka pokochania swojego ciała i komplementowania go.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij