GoldenSubmarine: współpraca z PayU na dłużej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GoldenSubmarine: współpraca z PayU na dłużej

PayU przedłużyło współpracę z agencją GoldenSubmarine, obejmującą kompleksową obsługę w digitalu.

Oznacza to, że agencja będzie odpowiadać za obecność marki w mediach społecznościowych (Facebook i LinkedIn), przygotowywać i dostarczać newsletter dla klientów indywidualnych PayU, a także tworzyć treści poradnikowo-eksperckie na bloga marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Niezależnie od powyższych zadań, GoldenSubmarine będzie przygotowywać i realizować dodatkowe kampania związane z promocjami, wejściem na rynek nowych rozwiązań etc. Dotychczasową współpracę z agencją, PayU podjęło jesienią 2018 roku, a wyboru dokonano w drodze przetargu. Wcześniej agencja pracowała dla tego klienta projektowo.

PayU jest wiodącym dostawcą usług płatności online na szybko rozwijających się rynkach, posiadającym lokalne oddziały w Azji, Europie Środkowej i Wschodniej, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Realizując wizję opartą na tworzeniu świata bez granic finansowych, PayU jest także jednym z największych inwestorów w przestrzeni fintech na świecie, z inwestycjami o łącznej wartości ponad 700 milionów dolarów.

Podstawą działalności PayU jest łączenie potrzeb firm sprzedających produkty i usługi z zachowaniami zakupowymi i płatniczymi konsumentów internetowych. W Polsce firma jest liderem płatności internetowych, dostarczającym wydajny i prosty w integracji dla akceptantów oraz wygodny w użytkowaniu dla kupujących system płatności.

Zakres usług płatniczych oferowanych przez PayU obejmuje m.in.: płatności jednym kliknięciem, płatności mobilne w aplikacji sklepu, całkowicie online-owe raty, odroczone płatności, płatności odnawialne, portfele elektroniczne takie jak Google Pay, Apple Pay, Visa Checkout, MaterPass, a także BLIK.

PayU odpowiada za obszar technologii finansowych spółki Naspers Ltd.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij