Grzegorz Szczepański został wiceprezesem Międzynarodowej Organizacji Konsultantów do Spraw Komunikacji (ICCO)

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grzegorz Szczepański został wiceprezesem Międzynarodowej Organizacji Konsultantów do Spraw Komunikacji (ICCO)

23 lipca br. Międzynarodowa Organizacja Konsultantów do Spraw Komunikacji (ICCO), do której należy Związek Firm Public Relations, wybrała Grzegorza Szczepańskiego – prezesa zarządu ZFPR – na stanowisko nowego wiceprezesa.

Związek Firm Public Relations jest członkiem Międzynarodowej Organizacji Konsultantów do Spraw Komunikacji (ICCO) od 2001 roku, jednak nasz kraj nigdy nie był reprezentowany we władzach ICCO. Nominacja Polaka na przyszłego prezesa najważniejszej międzynarodowej organizacji branżowej to potwierdzenie dojrzałości polskiego rynku, a także możliwość zwiększenia szans polskich konsultantów PR do bezpośredniej współpracy ze zleceniodawcami zza granicy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Grzegorz Szczepański zwyciężył w głosowaniu przeprowadzonym wśród 66 przedstawicieli organizacji zrzeszonych w ICCO. Funkcję wiceprezesa obejmie podczas najbliższego posiedzenia zarządu, które odbędzie się 8 października br. w Lizbonie i będzie ją pełnił przez najbliższe 2 lata. W październiku 2021 obejmie stanowisko prezesa ICCO.

Grzegorz Szczepański związany jest z branżą public relations od 25 lat. Jest jednym z założycieli, a także pierwszym prezesem Związku Firm Public Relations. W latach 2009-2010 zasiadał w zarządzie Międzynarodowego Stowarzyszenia Public Relations (IPRA Board Member). Obecnie jest prezesem zarządu agencji Hill+Knowlton Strategies Poland.

Poza Szczepańskim, do nowych władz ICCO dołączy Alison Clarke z Wielkiej Brytanii, która obejmie funkcję skarbnika. Obecna prezes Elise Mitchell (Stany Zjednoczone) kończy swoją kadencję w październiku br., a jej obowiązki przejmie wiceprezes ICCO Nitin Mantri (Indie).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij