WP rusza z akcją Spełnijmy Marzenie Powstańca

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WP rusza z akcją Spełnijmy Marzenie Powstańca

Zespół Wirtualnej Polski ponownie zaprasza do spełnienia marzenia Stanisława Jana Majewskiego i zebrania się 1 sierpnia o godzinie 10 na Skwerze Pamięci Batalionu AK „Zaremba-Piorun”. Pan Stanisław chce, by pamięć o Powstaniu Warszawskim przetrwała jak najdłużej, szczególnie wśród młodych.

W zeszłym roku w wywiadzie dla WP, Stanisław Jan Majewski, ps. „Stach” zdradził, że jego największym marzeniem jest, aby w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego ludzie pokazali mu, że pamiętają o tym, co działo się w Polsce w 1944 roku. Chciał, by warszawiacy porozmawiali z nim i jego kolegami. Usłyszeli świadectwa uczestników Powstania po to, by pamięć o tym wydarzeniu była żywa, zwłaszcza wśród młodych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zespół WP spełnił marzenie pana Stanisława. Na Skwerze Pamięci Batalionu AK zebrało się ponad tysiąc osób. Pan Stanisław miał łzy w oczach. Zobaczył ludzi, którzy chcą i będą pamiętać o tragicznym losie i walce Powstańców. Uczestnicy spotkania przyprowadzili również swoje dzieci, by i one dowiedziały się i pamiętały o tych wydarzeniach.

Dlatego, w zbliżającą się 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, WP ponownie zaprasza do zebrania się w czwartek, 1 sierpnia o godzinie 10 rano na Skwerze Pamięci Batalionu AK „Zaremba-Piorun” w Warszawie (Śródmieście, na rogu ulic Wspólnej i Poznańskiej).

– Mamy coraz mniej czasu, by osobiście spotkać uczestników Powstania Warszawskiego i porozmawiać z nimi. 75. rocznica wybuchu Powstania to najlepszy moment na taką rozmowę, na wspomnienia tych, którzy gotowi byli oddać życie za wolną Polskę. Media powinny dbać o to, by pamięć o bohaterach przetrwała, a akcja przed rokiem pokazała, jak wielka jest potrzeba takich osobistych spotkań, nie tylko wśród warszawiaków – mówi Tomasz Machała, wiceprezes WP Media ds. produktu wydawniczego.

Do akcji przyłączyła się redakcja Pudelka, która do współpracy zaprosiła gwiazdy, youtuberów i influencerów, którzy wzięli udział w spocie. Do udziału w wydarzeniu zapraszają: aktor Michał Mikołajczak, Allan Krupa syn Edyty Górniak, youtuberka Karolina Pielesiak, youtuberka Nadia Długosz, youtuber Ajgor Ignacy, fryzjer gwiazd Łukasz Urbański, kostiumografka Malwina Wędzikowska, youtuber Miłosz Markiewicz, influencer Jan Dąbrowski i jego partnerka Sylwia Przybysz.

Podczas wydarzenia wystąpi Trupa Teatralna Warszawiaki, która dba o podtrzymywanie pamięci o dawnej Warszawie i wskrzeszanie jej folkloru oraz sopranistka Katarzyna Gawałkiewicz. Partnerami akcji są Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Ströer Media.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij