Mea Group członkiem BEIC

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mea Group członkiem BEIC

Mea Group została firmą członkowską Baltic Event Industry Club (BEIC). Polska branża eventowa jest tym samym coraz silniej reprezentowana w organizacji, skupiającej profesjonalistów z regionu Morza Bałtyckiego.

Możliwość rozwoju międzynarodowej współpracy, dzielenie się know-how podczas konferencji i warsztatów, udział w paneuropejskich przetargach, czy konsorcjach eventowych – to i znacznie więcej oferuje BEIC, stąd też decyzja Mea Group o przystąpieniu do tej organizacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Obszar działania BEIC obejmuje dziesięć krajów, które różnią się historią, kulturą, no i oczywiście doświadczeniem w kreowaniu wydarzeń. Z jednej strony mamy dojrzałe rynki np. Szwecję i Niemcy, a z drugiej, te stosunkowo młode – np. Litwę i Polskę. Na pewno wspólnym mianownikiem jest nasza ogromna kreatywność, otwartość na innowacje i chęć do współpracy, dzielenia się wiedzą. W takim gronie nie mogło zabraknąć naszej agencji. Mea Group od lat aktywnie włącza się w prace, aby polski rynek eventowy – agencje, podwykonawcy, klienci – działał w coraz bardziej profesjonalny, przejrzysty sposób. Baltic Event Industry Club też kładzie duży nacisk na kwestie związane z etyką, wytyczne dla europejskiej branży zawarł w swoim Kodeksie postępowania. Będziemy się wzajemnie wspierać w popularyzacji standardów – mówi Marta Chmielewska, prezes Mea Group. 

Zaangażowanie w prace BEIC jest kolejną aktywnością agencji – obok działań w ramach Stowarzyszenia Branży Eventowej i Klubu Agencji Eventowych przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR – na rzecz rozwoju oraz podnoszenia profesjonalizmu branży eventowej zarówno na poziomie krajowym, jak i europejskim.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij