Volkswagen nowej generacji i pierwsza w Polsce kampania w technologii ScreenX

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Volkswagen nowej generacji i pierwsza w Polsce kampania w technologii ScreenX

Volkswagen jest pierwszą w Polsce marką, która wykorzystuje w swojej najnowszej kampanii samochodów z napędem elektrycznym emisję spotu w technologii ScreenX. 60 sekundowy obraz w formacie 270 stopni, obejmujący zarówno ekran główny, jak i ściany boczne, jest wyświetlany w w kinie Cinema City.

Kampania kinowa promująca elektryczny model samochodu najnowszej generacji Volkswagen ID.3 1ST obejmuje również regularną emisję reklam w blokach specjalnych we wszystkich kinach Cinema City w Polsce oraz komunikację „off-screen” na nośnikach digital poster box, plazmach, ścianach wideo, a także animacje przy wejściach do sal kinowych. W kinie Cinema City Poznań Plaza realizowany jest również specjalny videomapping. Wszystkie działania w kinach Cinema City są elementem szerszej kampanii marki Volkswagen w innych mediach (TV, Internecie i prasie).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ScreenX to pierwsza na świecie technologia multi-projekcyjna, która zapewnia kinomanom doświadczenie panoramicznego obrazu, poprzez rozciągnięcie ekranu na boczne ściany sali kinowej do 270 stopni. Technologia wykorzystuje do tego szereg (łącznie nawet 12) projektorów, umieszczonych z każdej strony sali.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij