Supermarkety Bio Family podejmują działania przeciwko marnowaniu żywności

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Supermarkety Bio Family podejmują działania przeciwko marnowaniu żywności

Supermarkety Bio Family podejmują działanie, aby walczyć z marnowaniem żywności. Statystyczny Polak marnuje rocznie 247 kg żywności, co stawia nas na 5 miejscu w Unii Europejskiej – według najnowszego opracowania autorstwa Polskiego Instytutu Ekonomicznego.

Od początku działania każdego supermarketu Bio Family największa uwaga skupiona jest na zmniejszanie marnowania żywności. Na bieżąco podejmowane są działania, aby pokazać, że najczęściej zewnętrzny brzydki wygląd warzyw i owoców z certyfikowanych upraw bio, nie oznacza, że produkt jest mniej wartościowy i należy go wyrzucić. Przykładem jest akcja marketu w formie degustacji warzyw czy owoców bio pt. „Co z tego, że jesteśmy brzydkie? To nie znaczy, że jesteśmy mniej wartościowe. Nie marnuj żywności”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Należy pamiętać, że w certyfikowanej uprawie bio nie stosuje się niezdrowych pestycydów, chemicznych ulepszaczy wyglądu i smaku oraz sztucznych konserwantów. To właśnie stosowanie dodatków do żywności nienaturalnie przedłuża „życie” i nadaje piękny wygląd produktom spożywczym, które możemy znaleźć w innych supermarketach z konwencjonalną żywnością bez certyfikatu bio.

Bio Family to polska sieć supermarketów, której misją i zasadą jest posiadanie w swojej ofercie tylko i wyłącznie certyfikowanych produktów bio

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij