Mikołaj Szymborski został dyrektorem marketingu Legii Warszawa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mikołaj Szymborski został dyrektorem marketingu Legii Warszawa

Mikołaj Szymborski został dyrektorem marketingu największego polskiego klubu sportowego, Legii Warszawa. Posiadający ponad 20-letnie doświadczenie Szymborski jest ekspertem w zarządzaniu portfelem marek. Przez ostatnie 10 lat związany był z grupą Pernod Ricard.

– Jestem pod dużym wrażeniem tego jak zmienia i rozwija się Legia. To klub mojej dzielnicy, obok którego mieszkałem i dorastałem przez 20 lat. To także jedna z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich marek. Cieszę się, że będę częścią tego klubu i wierzę, że moje doświadczenie marketingowe przyczyni się do jego dalszego rozwoju i będzie służyło kibicom – mówi Mikołaj Szymborski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mikołaj Szymborski ostatnio pełnił funkcję global brand directora i był odpowiedzialny za marketing i sprzedaż na świecie polskich marek z portfolio grupy Pernod Ricard. Przez lata zarządzał w Polsce takimi markami jak: Ballantine's, Chivas Regal, Jameson, Martell czy Absolut. Kampanie Mikołaja Szymborskiego były nagradzane nagrodami Effie czy Golden Arrow.

Mikolaj Szymborski karierę marketingową rozpoczynał 20 lat temu w agencjach reklamowych w tym w Euro RSCG (dziś Havas Group). W trakcie swojej pracy zdobył m.in. doświadczenie w zarzadzaniu i wdrażaniu konsumenckich platform lojalnościowych, e-crm i e-commerce.

W Legii rozpoczął pracę od początku sierpnia, przejmując zarządzanie działem marketingu klubu. Nadzór nad całością pionu sprawuje Szymon Milczanowski, członek zarządu odpowiedzialny za obszar komercyjny i marketingu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij