Remarkable Ones rozpoczęło współpracę z Naczelną Radą Adwokacką i przygotowało kampanię informacyjną „Adwokat w każdym przypadku”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Remarkable Ones rozpoczęło współpracę z Naczelną Radą Adwokacką i przygotowało kampanię informacyjną „Adwokat w każdym przypadku”

Do grona klientów Remarkable Ones dołączyła Naczelna Rada Adwokacka. W ramach współpracy agencja przygotowała wielokanałową kampanię informacyjną na temat usług świadczonych przez adwokatów. Projekt wystartował 12 sierpnia br., a zaplanowane działania potrwają do końca bieżącego roku.

Agencja Remarkable Ones jest odpowiedzialna za przygotowanie koncepcji oraz realizację kampanii informacyjnej „Adwokat w każdym przypadku”. Jej celem jest zwiększenie świadomości prawnej Polaków oraz zachęcenie do zasięgania porad u adwokatów jeszcze przed podjęciem działania o charakterze prawnym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania jest kierowana do szerokiego grona odbiorców, a działania będą prowadzone za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji. Projekt będzie realizowany poprzez m.in.: serię spotów wideo, działania content marketingowe, w tym SEO i SEM, współpracę z influencerami, kampanię w social mediach, media relations, reklamę w prasie regionalnej, a także tradycyjne formy promocji, takie jak plakaty i ulotki.

Do kampanii agencja zaangażowała prof. Jerzego Bralczyka, który wystąpi w serii filmów promocyjnych i odmieni słowo „adwokat” przez przypadki gramatyczne, tym samym przedstawiając sytuacje, w których adwokat bywa pomocny. Spoty będą publikowane cyklicznie na kanałach social mediowych Naczelnej Rady Adwokackiej oraz na portalu internetowym adwokatwkazdymprzypadku.pl, na którym czytelnicy znajdą także szereg informacji na temat typowych dla każdego z nas przypadków prawnych wymagających szczególnej ostrożności. Informacje będą sukcesywnie uzupełniane przez cały czas trwania kampanii.

– Odbiorcy naszej kampanii są osobami aktywnie korzystającymi z mediów społecznościowych. Internet stanowi dla nich najważniejsze źródło informacji, dlatego właśnie tą drogą, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, chcemy pokierować nasze główne działania. Aby osiągnąć założone cele, zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą specjalizującą się w innowacyjnych rozwiązaniach. Pokładamy duże nadzieje w tę współpracę – mówi adw. Anisa Gnacikowska, zastępca sekretarza Naczelnej Rady Adwokackiej oraz koordynator kampanii

– Bardzo cieszymy się, że Naczelna Rada Adwokacka znalazła się w gronie naszych klientów. Do tak ważnego wyzwania, jakim jest budowanie świadomości prawnej wykorzystamy nasze doświadczenie w prowadzaniu wielokanałowych i zaawansowanych technologicznie projektów. Innowacyjne podejście do komunikacji pozwoli nam zrealizować nieszablonową i nowoczesną kampanię – dodaje Krystian Cieślak, CEO Remarkable Ones

Z ramienia agencji za działania odpowiedzialni są Marcin Kuchno oraz Magdalena Maksymiuk. Agencja została wybrana w trybie konkursu ofert. Umowa została zawarta do końca roku z możliwością jej przedłużenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij