Andrzej Seweryn i Magdalena Boczarska wzywają do solidarności społecznej i wzajemnego szacunku w nowej kampanii Otwartej Rzeczpospolitej

Andrzej Seweryn i Magdalena Boczarska wzywają do solidarności społecznej i wzajemnego szacunku w nowej kampanii Otwartej Rzeczpospolitej

Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii „Otwarta Rzeczpospolita” ruszyło z nową kampanią społeczną, w której zwraca uwagę na problem braku akceptacji i nietolerancji niektórych grupy społecznych oraz mniejszości narodowych.

W spocie stworzonym w ramach kampanii wystąpili Andrzej Seweryn, Magdalena Boczarska, Krzysztof Materna, Julia Kijowska, Bożena Stachura, Jacek Kleyff, Filip Kosior i Maria Dębska, którzy zachęcają do solidarności społecznej, tolerancji oraz wzajemnego szacunku. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ponadto, w filmie, którego przesłaniem jest hasło „Bądźmy z tymi, których prześladują! Bądźmy solidarni!”, przedstawiono sceny, zarówno te historyczne, jak i współczesne, na których widać przejawy agresji wobec wybranych grup społecznych czy mniejszości narodowych. 

PS

W zeszłym roku w jednej z polskich piekarni pewnego dnia chleb piekły osoby najbardziej narażone w Polsce na wykluczenie i mowę nienawiści. Chleb ten, kupowali klienci, których później zaproszono na zaplecze, by mogli poznać piekarzy. Jak zareagowali?

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij