Pepe Jeans przedstawia No.22 – buty oczyszczające powietrze

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pepe Jeans przedstawia No.22 – buty oczyszczające powietrze

Pepe Jeans przedstawia No.22 – przyjazne środowisku obuwie na sezon jesień-zima 2019. Nazwa modelu jest nawiązaniem do liczby atomowej tytanu i jego numeru porządkowego w układzie okresowym pierwiastków.

Moda przyjazna środowisku powinna być nie tylko stylowa, ale też łatwa w użytkowaniu. Wystarczy, że je założysz, a buty zrobią resztę. Model No.22 wykorzystuje innowacyjną i potwierdzoną naukowo technologię. Każdy egzemplarz został pokryty przezroczystą warstwą tlenku tytanu TiO2, który pod wpływem promieniowania UVA eliminuje 80% szkodliwych tlenków azotu w powietrzu, z którym ma kontakt.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Szkodliwe tlenki azotu produkowane są przez elektrownie, samochody oraz piece w naszych domach. Ich obecność obniża jakość powietrza, którym oddychamy i przyczynia się do efektu cieplarnianego. Buty No.22 jednocześnie więc oczyszczają atmosferę i chronią Twoje stopy.

Przełomowe sneakersy Pepe Jeans No.22 pozwalają ubierać się zgodnie z trendami nowego sezonu i jednocześnie prowadzić ekologiczny styl życia. To stanowczy krok w stronę mody przyjaznej środowisku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij