Oreo wystawiło na sprzedaż ciastka polizane przez szkockiego piosenkarza Lewisa Capaldiego

Oreo wystawiło na sprzedaż ciastka polizane przez szkockiego piosenkarza Lewisa Capaldiego

Marka Oreo ruszyła z niewątpliwie nietypową akcją – na licytację zostały wystawione słynne ciastka, które polizał szkocki piosenkarz Lewis Capaldi. Cały dochód ze sprzedaży trafi na konto organizacji charytatywnej.

Oreo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kult idoli w dzisiejszych czasach dalej ma się dobrze i niekiedy fani są w stanie wydać mnóstwo pieniędzy za przedmiot, który jest sygnowany nazwiskiem danej gwiazdy. Nie mówiąc już o produkcie, który ta osoba kiedyś posiadała – takowe na aukcjach internetowych osiągają kwotę nawet kilkunastu tysięcy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Popularna marka postanowiła więc wykorzystać ten fakt i ruszyła z akcją, w ramach której wystawiła na sprzedaż ciastka… polizane przez szkockiego piosenkarza Lewisa Capaldiego, znanego z utworu „Someone you loved”. Cały dochód ze sprzedaży słodyczy zostanie przekazany na konto brytyjskiej organizacji charytatywnej zajmującej się muzykoterapią Nordoff Robbins.

Jak przyznali przedstawiciele marki Oreo, kampania z udziałem szkockiego muzyka ma na celu zwiększenie świadomości brandu i zachęcenie do zakupu słynnych ciastek wśród kluczowej grupy odbiorców w wieku 18–45 lat.

PS

Z okazji premiery ostatniego sezonu „Gry o tron”, Oreo przygotowało małe co nieco dla fanów serialu – ciastka inspirowane kultową produkcją.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij