OPPO kładzie nacisk na globalną integrację marki i powołuje prezesów ds. globalnej sprzedaży oraz ds. globalnego marketingu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OPPO kładzie nacisk na globalną integrację marki i powołuje prezesów ds. globalnej sprzedaży oraz ds. globalnego marketingu

W ramach globalnej integracji firma OPPO tworzy nowe struktury na najwyższych szczeblach zarządu i powołuje ekspertów w swojej dziedzinie, którzy przyczynili się do ukształtowania silnej pozycji marki na rynkach azjatyckich.

W ramach struktur powołani zostali na stanowiska: wiceprezesa i prezesa ds. globalnej sprzedaży – Alena Wu oraz wiceprezesa i prezesa ds. globalnego marketingu – Briana Shen. Działania te związane są z długoterminową strategią rozwoju firmy na arenie międzynarodowej, a ustanowienie nowych struktur ma na celu integrację działań globalnych i zapewnienie klientom z całego świata najwyższej jakości produktów i usług.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W OPPO zawsze kierowaliśmy się globalną wizją, dlatego chcemy integrować nasze zasoby by zapewnić stabilny rozwój na arenie międzynarodowej. Jestem przekonany, że Alen Wu i Brian Shen z sukcesem poprowadzą nasz globalny zespół do dalszego rozwoju i tworzenia przełomowych innowacji – powiedział Tony Chen, założyciel i CEO OPPO.

Przed nominacją na nowe stanowisko Alen Wu pełnił funkcję prezesa ds. rynków zagranicznych w OPPO. Jego efektywny model zarządzania, był jednym z decydujących czynników odpowiadających za sukces OPPO podczas wprowadzenia marki na rynki zagraniczne, a także miał znaczący wpływ podczas budowania globalnego wizerunku marki. Natomiast Brian Shen pełnił funkcje prezesa ds. rozwoju biznesu w Chinach kontynentalnych, nieustannie umacniając wiodącą pozycję OPPO na chińskim rynku. Do jego sukcesów można zaliczyć liczne kampanie marketingowe oraz współpracę z wieloma wpływowymi markami z całego świata.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij