The Baconist: Burger King wprowadza lody z bekonem

The Baconist: Burger King wprowadza lody z bekonem

Burger King wpadł na nietypowy pomysł wprowadzenia lodów… z bekonem. Ową niecodzienną propozycję marka oferuje w ramach kampanii „We Love Bacon”.

Popularne marki z branż spożywczej i HoReCa lubią zaskakiwać swoich klientów niecodziennymi rozwiązaniami. Heinz na przykład w ramach tegorocznych świąt wielkanocnych wprowadził majonez o smaku czekoladowych jajek. Teraz z kolei Burger King postanowił dodać do swojej oferty lody... z prawdziwym bekonem!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oferta ta niewątpliwie skierowana jest do prawdziwych amatorów nietypowych smaków tego mrożonego deseru ;).

Lody z bekonem dostępne będą w lokalach Burger Kinga do 1 września br. Zostały one wprowadzone w ramach kampanii marki pod hasłem „We Love Bacon”.

PS

Na początku sierpnia br. Burger King wystartował z nową promocją, w ramach której oferował zniżki na swoje mrożone napoje Oreo Shakes w zależności od temperatury. Wszystko po to, by pomóc przetrwać upały.

PS2

W lutym br. w Stanach Zjednoczonych pojawiły się lody marki Nightfood, które nie tyle nie zaszkodzą nam, gdy zjemy je późnym wieczorem, ale nawet pomogą nam w zaśnięciu.

PS3

W Aldwych Café and Ice Cream Parlour w Glasgow w Szkocji serwowane są lody „Respiro Del Diavolo”, czyli „Oddech diabła” przygotowywane z papryczek chilli Carolina Reaper, uznawanych za jedne z najostrzejszych na świecie. Śmiałkowie przed zjedzeniem muszą podpisać oświadczenia o odstąpieniu od wszelkich roszczeń prawnych wobec serwującego oraz o ponoszeniu ewentualnych konsekwencji zdrowotnych na własną odpowiedzialność.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij