Dzień Odkrywców z Samsung. Dołącz do święta nauki i technologii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dzień Odkrywców z Samsung. Dołącz do święta nauki i technologii

Firma Samsung już trzeci raz z rzędu na zakończenie wakacji zaprasza do wspólnej nauki, zabawy i świata eksperymentów. W ramach Dnia Odkrywców w Centrum Nauki Kopernik na odwiedzających czekać będzie ponad 400 eksponatów oraz 11 atrakcyjnych stref. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Centrum Nauki Kopernik cieszy się dużą popularnością, zarówno wśród dorosłych, jak i młodszych zwiedzających. Aby uczynić to miejsce jeszcze bardziej przystępnym, raz w roku firma Samsung wraz Centrum Nauki Kopernik organizuje święto dla najmłodszych i ich opiekunów. Już w najbliższą niedzielę, 1 września, br., zwiedzający będą mogli bezpłatnie obejrzeć fascynujące eksponaty i poczuć w sobie pasję odkrywcy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z tej okazji, w tym roku przygotowano jeszcze więcej wyjątkowych atrakcji. Jedną z nich będzie galeria iluzji, dzięki której odwiedzający będą mogli sprawdzić swoją spostrzegawczość. Powstała także specjalna strefa dla starszych dzieci oraz ich opiekunów, którzy nie boją się mocnych wrażeń. Za pomocą okularów VR oraz systemu 360 Whiplash będą mogli wybrać się w podróż wirtualnym samolotem. Dla fanów zabaw przygodowych powstanie także stanowisko do odkrywania skarbów. Za pomocą telefonów i zainstalowanych na nich aplikacji zwiedzający będą mogli spróbować swoich sił w poszukiwaniu ukrytych pod piaskiem przedmiotów. Nie zabraknie także stref o tematyce medycznej. Dzięki aplikacji „Serce AR” będzie można obejrzeć trójwymiarowy model serca na tablecie, a dzięki najnowszemu sprzętowi USG Samsung – naczynia krwionośne, ślinianki, tarczycę oraz drogi oddechowe.

Specjalne atrakcje czekają także na tych, którzy chcieliby poznać nowe zastosowania znanych urządzeń technologicznych. Odwiedzający będą mogli przejść szybki kurs mikrofotografii oraz stworzyć własny mikroskop z wykorzystaniem smartfonu, wskaźnika laserowego i latarki. Będzie także można dowiedzieć się, jak działają oczyszczacze powietrza oraz co oprócz jedzenia kryją w sobie lodówki.

Firma Samsung wspiera Centrum Nauki Kopernik od początku jego istnienia. Jako partner strategiczny wspiera Centrum Nauki Kopernik przy tworzeniu programów edukacyjnych czy dostarczaniu rozwiązań technologicznych na potrzeby ekspozycji. Podczas trwającej już 9 lat współpracy odpowiadała także za organizację specjalnych wystaw i wydarzeń, takich jak m.in. cieszące się dużą popularnością „Wieczory dla dorosłych”, w czasie których Kopernik jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich. Była także inicjatorem strefy Samsung i kropka, skupiającej się na technologii kropek kwantowych czy strefy kodowania, dzięki której można było zapoznać się z podstawami programowania.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij