Stolica Podkarpacia, stolicą polskiego digitalu. InternetBeta po raz 11!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Stolica Podkarpacia, stolicą polskiego digitalu. InternetBeta po raz 11!

11 do 13 września br. – to czas, który już teraz powinni zarezerwować sobie wszyscy profesjonaliści w branży nowych technologii i rozwoju internetu. Podrzeszowska Kielnarowa już po raz 11. gościć będzie jedyną w swoim rodzaju konferencję InternetBeta.

Na to niezwykłe wydarzenie branża marketingu i technologii czeka cały rok. Na kampus Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w stolicy Województwa Podkarpackiego, znów przybędzie kilkaset osób, głodnych wiedzy i… gotowych do niezwykłej integracji z całym środowiskiem. Konferencja o wyjątkowym programie po raz jedenasty zabierze nas w świat inteligentnych rozwiązań teraźniejszości i przyszłości Internetu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mimo utrzymanej formuły, zbliżająca się edycja będzie specjalna. Na swój debiut w roli organizatora InternetBeta czeka Łukasz Bis, który po 10 latach przejął stery od Mateusza Tułeckiego. – To olbrzymia przyjemność i jeszcze większe zobowiązanie. InternetBeta jest wydarzeniem, które wspomina się przez cały rok, w oczekiwaniu na kolejną edycję. Jestem przekonany, że konferencja pozostanie ulubionym wydarzeniem w branży, jednocześnie wnosząc nową jakość – mówi Bis.

– Ideą konferencji było stworzenie takiego wydarzenia, na które sam chciałbym pojechać. I w tym roku uda się to urzeczywistnić. Organizację przejmuje Łukasz Bis, ja mam okazję i nadzieję spędzić z Wami wspaniały czas – mówi Mateusz Tułecki, organizator dziesięciu poprzednich edycji.

Na gości wydarzenia czekają niezwykłe prezentacje partnerów wydarzenia, a także wyjątkowi prelegenci. Wśród nich m.in. Andrzej Ogonowski z SMSAPI.pl, Tomasz Machała, wiceprezes Wirtualnej Polski, Grzegorz Miłkowski, CEO w ContentHouse, Paulina Walkowiak z cux.io, Kamil Kardaś, manager marketingu w Empik S.A., Andrzej Gruszka, head of communication w Hexe Capital, Krzysztof Marzec, CEO DevaGroup czy Marcin Galicki, pomysłodawca i założyciel Wspieram.to.

Tradycyjnie już uczestnicy InternetBeta będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach. Czekają na nich ćwiczenia z kreatywności, warsztaty z design thinking, a także panel z inclusive design.

Współorganizatorem InternetBeta jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie, które znów udowadnia, że merytoryczną pracą i wsparciem dobrych inicjatyw powoli staje się polską Doliną Krzemową. Wsparcie okazało także Miasto Rzeszów, Województwo Podkarpackie, a także G2A, ColorLand, GetResponse, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, Inkubator Aeropolis, Podkarpackie Centrum Innowacji, Deloitte, zjedz.my, Lubasz i Wspólnicy, SMSApi, ContentHouse, CUX, Brand24, TheBigThing, AdMind, themadad, Blue Cherry Studio, filmcloud, coffeedesk, Fabryka e-biznesu i Mobile Madness.

Patronem wydarzenia jest IAB Polska. Konferencja włączona została do systemu punktacji w ramach recertyfikacji DIMAQ.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij