Facebook rusza z własną aplikacją randkową – Facebook Dating

Facebook rusza z własną aplikacją randkową – Facebook Dating

5 sierpnia br., po niecałym roku testów, Facebook wprowadził swoją aplikację randkową – Facebook Dating. Będą mogli skorzystać z niej użytkownicy, którzy ukończyli 18 lat.

Wprowadzenie Facebook Dating ogłosił sam Mark Zuckerberg w poście na swoim profilu w serwisie społecznościowym. Przyznał w nim, że lubi słuchać opowieści o tym, jak osoby poznały swoją drugą połówkę dzięki portalowi. Nowa funkcja ma natomiast sprawić, że będzie to jeszcze prostsze. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Facebook Dating będzie widnieć jako nowa karta w aplikacji mobilnej serwisu. Gdy zdecydujemy się założyć tam swój własny profil, nie będzie on powiązany z naszym głównym kontem w portalu. Facebook natomiast będzie sugerować nam nowe osoby m.in. na podstawie preferencji wyrażonych podczas tworzenia profilu. 

Aplikacja działa już w 20 krajach, w tym m.in. w USA, Kanadzie, Meksyku czy Singapurze. W Polsce niestety na tę chwilę jeszcze nie jest dostępna. 

PS

W styczniu br. Samsung zaprezentował usługę „Refrigerdating”, dzięki której użytkownicy robiąc zdjęcie zawartości swojej lodówki mogli nawiązać kontakt z innymi, którym spodobało się to, co ma się w lodówce.

PS2

W ramach tegorocznych walentynek Husqvarna ruszyła z własnym serwisem randkowym – Timber. Portal dopasowuje miłośników drzew do najpiękniejszych drzew na całym świecie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij