Rafał Jonkisz promuje obok innych przedsiębiorców sklepy internetowe Shoper

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rafał Jonkisz promuje obok innych przedsiębiorców sklepy internetowe Shoper

Platforma e-commerce Shoper ruszyła z nową kampanią wizerunkową, promującą e-handel w Polsce – jej twarzą jest m.in. Mister Polski Rafał Jonkisz.

„Robimy coś, czego w sumie nie ma na polskim rynku, ale do odważnych świat należy” – mówi w spocie reklamującym sklepy internetowe Shoper Mister Polski – Rafał Jonkisz. Razem ze swoim wspólnikiem, Sebastianem Chłodnickim, prowadzi na tej platformie e-commerce sklep Balmora Clothing.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dostawca oprogramowania Shoper zaprosił do kolejnej kampanii zachęcającej Polaków do otwierania sklepów internetowych – z różnych branż i z różnym doświadczeniem.

– Chcemy na ich przykładzie pokazać, że sprzedawać w internecie z powodzeniem może dzisiaj każdy. Wszystko zależy od pomysłu na sklep i determinacji w osiągnięciu swojego celu – mówi Oliwia Tomalik, Marketing Manager na platformie e-commerce Shoper.

W jednym z filmów, zrealizowanych przez firmę ImagePro Michała Brauma (odpowiedzialną m.in. za spoty dla Netfliksa oraz festiwalu Open’er) pojawia się znany m.in. z telewizyjnych formatów „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” oraz „Agent: Gwiazdy” – zwycięzca konkursu Mister Polski 2015 – Rafał Jonkisz. Na platformie Shoper prowadzi on sklep internetowy BalmoraClothing.pl, założony z Sebastianem Chłodnickim – uczestnikiem konkursu Mister Polski 2016

– Obecnie żyjemy w takich czasach, że jeśli ktoś ma naprawdę fajny pomysł to powinien go realizować. Wystarczy bowiem telefon, dostęp do internetu, aparat, narzędzie takie jak Shoper i można działać ze swoim projektem” – Rafał Jonkisz zachęca w spocie ze swoim udziałem.

Jak tłumaczy, pod marką Balmora produkowany jest typ odzieży streetwear. „Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że decyzja o stworzeniu własnego brandu od podstaw to jedna z najważniejszych, jakie dotychczas podjąłem w życiu. Chcemy, aby nasze ciuchy były przez klientów jak najdłużej noszone, żeby im się podobały. Nie tylko wizualnie, ale również jakościowo. Dlatego nasz materiał jest w całości produkowany w Polsce.”

W tegorocznej kampanii Shoper, promującej otwieranie sklepów internetowych, obok laureatów konkursu Mister Polski wzięli udział również właściciele sklepów internetowych z branży zabawkowej, obuwniczej, dekoracyjnej oraz spożywczej: Zapato, Posterilla, Mimiś, Noski Noski, Serowar. Kampania realizowana jest w internecie – klipy reklamowe można zobaczyć na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz na stronie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij