Beata Bacieczko objęła nowo utworzone stanowisko head of video production w Prodigious

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Beata Bacieczko objęła nowo utworzone stanowisko head of video production w Prodigious

Beata Bacieczko objęła nowo utworzone stanowisko head of video production w Prodigious, działającym w ramach Publicis Groupe centrum tworzenia contentu i produkcji.

Dołączenie Beaty Bacieczko do zespołu Prodigious wpisuje się w strategiczny plan intensywnego rozwoju firmy, która rozbudowuje swoje kompetencje i rozszerza działalność na nowe kraje europejskie, Rosję, Bliski Wschód i Indie. Prodigious sukcesywnie rozbudowuje kompetencje także w trzech pozostałych koronnych dziedzinach jak CGI – filmowej animacji 3D, w DTP oraz produkcji BTL.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Beata Bacieczko, na stanowisku head of video production w Prodigious, będzie odpowiedzialna za rozwój kompetencji i biznesu w obszarze szerokorozumianej produkcji video na potrzeby wszystkich platform komunikacyjnych.

Beata Bacieczko posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży marketingowej. Rozpoczynała karierę w Biurze Reklamy VFP Communications (wydawca m.in. „Media&Marketing Polska). Następnie dołączyła do agencji mediowej Starcom, w której początkowo pracowała jako media planner/buyer, a następnie branded content consultalt. Od tamtej pory rozwija kompetencje związane z marketingiem wideo. Przez ostatnie 3 lata pracowała w agencji digital-contentowej LiquidThread (Publicis Groupe), najpierw na stanowisku szefa ds. kontentu mediowego, tworząc dla klientów zaawansowane projekty branded content we współpracy ze stacjami telewizyjnymi i wydawcami internetowymi, a następnie jako head of video production. Dotychczas pracowała dla takich klientów i marek jak m.in.: Coca-Cola, Samsung, Adidas, Deichmann, Mondelez, Bakalland, PZU, TVN, Orlen, GSK, USP Zdrowie. Ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień w konkursach branżowych w tym:

  • Media Trendy 2014 – wyróżnienie w kategorii Best Use of Content dla USP Zdrowie: Gripex i Wracasz do Gry (SMG Starcom),
  • Dwa Srebrne EFFIE 2015 za projekty Olimpiada Seniorów Voltaren Max oraz Seniorzy bez ograniczeń zrealizowane dla GSK Consumer Healthcare Company,
  • Srebrne EFFIE 2015 za projekt Lisner na kolację zrealizowany dla marki Lisner,
  • Brązowe Effie 2016 w kategorii BtoB za projekt Piekielny Hotel zrealizowany dla marki Samsung.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij