#JedziemyDalej: PiS kpi z konkurencyjnych partii politycznych w młodzieżowym spocie wyborczym

#JedziemyDalej: PiS kpi z konkurencyjnych partii politycznych w młodzieżowym spocie wyborczym

Partia Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowała niedawno swój nowy spot wyborczy, który nawiązuje do popularnej stylistyki memów internetowych. W wideo skierowanym do młodzieży PiS kpi z liderów konkurencyjnych partii politycznych.

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami, w związku z czym kampanie wyborcze popularnych partii politycznych ruszyły już pełną parą. Ostatnio uwagę przykuł nowy spot Prawa i Sprawiedliwości, który skierowany jest do osób młodych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W trwającym niecałe dwie minuty wideo narratorem jest młody chłopak, który w prześmiewczy sposób opisuje polskie partie polityczne oraz ich liderów. Grzegorz Schetyna z PO jest tutaj „Panem Grzesiem”, któremu „nie można w nic wierzyć”, a PSL to z kolei „ekipa obrotowa”, której głównym celem jest „utrzymanie stołka”. 

Paweł Kukiz natomiast nazywany jest „ciasteczkowym rewolucjonistą”, zaś partii SLD narrator wypomina PRL-owskie korzenie partii. 

Na koniec młody chłopak wspomina partię PiS, która „może nie jest rycerzem na białym koniu, ale solidnie naoliwioną, ciężko pracującą maszyną”. Narrator dalej wymienia zasługi Prawa i Sprawiedliwości dla polskich obywateli.

Narrator spotu zachęca też do promowania partii PiS w popularnych serwisach społecznościowych wraz z hashtagiem #Jedziemydalej”. 

PS

Łącznie wydatki na reklamy polityczne w serwisach Google oraz na Facebooku wyniosły blisko 2 mln 700 tys. złotych – wynika z najnowszego raportu Sotrender.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij