Aleksander Baryś został członkiem zarządu i dyrektorem finansowym RTB House

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aleksander Baryś został członkiem zarządu i dyrektorem finansowym RTB House

Od 1 września 2019 roku do zarządu RTB House dołączył Aleksander Baryś, obejmując stanowisko chief financial officer (CFO). Wcześniej był związany m.in. ze Grupą Boryszew i Grupą CIECH.

Aleksander Baryś w swojej roli będzie odpowiedzialny m.in. za kształtowanie i realizację strategii finansowej, procesy strategicznego zarządzania, relacje inwestorskie, a także prowadzenie działań związanych z rozwojem nowych obszarów istotnych z punktu widzenia firmy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aleksander Baryś posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie finansów przedsiębiorstwa, planowania i analiz finansowych, relacji inwestorskich, planowania strategicznego i zarządzania ryzykiem. Jest członkiem stowarzyszenia ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) oraz CFA Society Poland. Posiada tytuł CFA (Chartered Financial Analyst®) oraz ACCA. W latach 2003-2008 pracował w grupie kapitałowej PKN ORLEN jako kontroler finansowy (Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.) oraz zastępca dyrektora (PKN ORLEN S.A.). Od 2009 do 2016 roku był związany z Grupą CIECH, kolejno na stanowiskach: szefa pionu finansowo-księgowego (2009-2014), prezesa zarządów spółek wchodzących w skład Grupy CIECH Soda Deutschland (2014-2016), dyrektora biura zarządzania grupą w spółce CIECH S.A. (2016) oraz członka rad nadzorczych spółek należących do Grupy CIECH. Od 2016 do sierpnia 2019 roku pełnił funkcję dyrektora finansowego i członka zarządu w spółce Boryszew S.A., notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest członkiem rady nadzorczej spółki Zortrax S.A.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij