Michał Sęk i Tomasz Bujok zostali creative directorami w 180heartbeats + Jung v Matt

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Michał Sęk i Tomasz Bujok zostali creative directorami w 180heartbeats + Jung v Matt

Do działu kreacji agencji 180heartbeats + Jung v Matt jako creative directorzy dołączyli Michał Sęk i Tomasz Bujok. Będą wspierać w zarządzaniu działem kreacji Mikołaja Sadowskiego, chief creative officera & partnera.

Sęk i Bujok jako team pracują razem od siedmiu lat, choć w reklamie znacznie dłużej. Ostatnio w Saatchi & Saatchi IS, gdzie Sęk był senior art directorem, a Bujok senior copywriterem, a wcześniej w DDB Warszawa i JWT. Mają na koncie ponad 100 nagród i wyróżnień, m.in. D&AD, Cannes Lions, Eurobest, Clio Awards, Clio Sports, Clio Healthcare, Effie, Golden Drum, KTR i Innovation Awards. Są twórcami kampanii „Niech żyje dom!" dla IKEA, „Around the world on one battery" dla Nokii, „Pay with a dream" dla Jacobs, „Speed Date to Paris” dla PLL LOT oraz Bee Saving Paper. Ponadto Sęk był autorem kampanii Young Creatives Eurobest i Young Creatives Cannes 2019 oraz jurorem w KTR i New York Festivals.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zatrudnienie Sęka i Bujoka wynika ze strategii 180heartbeats, która od samego początku istnienia stawia na mocną i wyróżniającą się kreację.

W ciągu 12 lat istnienia na polskim rynku, agencja zdobyła blisko 270 nagród i wyróżnień, w tym te najważniejsze dla kreatywnych – jak Cannes Lions, D&AD czy ANDY Awards. – Od dawna obserwuję sukcesy Michała i Tomka, dlatego bardzo cieszę się, że w końcu udało się ich zaprosić do współpracy. Panowie ze swoją kreatywną ambicją, profesjonalizmem i podejściem do klientów idealnie do nas pasują. Śmiejemy się też w tych samych momentach South Parku – a to chyba najważniejsze – mówi Mikołaj Sadowski, chief creative officer & partner.

Dział kreacji i designu 180 liczy obecnie 18 osób, w tym trzech dyrektorów kreatywnych – obok Bujoka i Sęka jest nim także Bartłomiej Walczuk.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij