#DzienSzpilek: Sklep internetowy Moliera2 rusza z akcją charytatywną i wspiera fundację onkologiczną Alivia

#DzienSzpilek: Sklep internetowy Moliera2 rusza z akcją charytatywną i wspiera fundację onkologiczną Alivia

Popularny sklep internetowy Moliera2 ruszył z nową akcją charytatywną pod hasłem #DzienSzpilek. W ramach inicjatywy za każde zdjęcie w szpilkach wraz z hashtagiem #dzienszpilek, które zostanie opublikowane na Facebooku lub Instagaramie 25 września, platforma przekaże 2 zł na rzecz fundacji Alivia.

Zasady akcji są bardzo proste: za każdą osobę, która opublikuje na Instagramie lub Facebooku zdjęcie w szpilkach i oznaczy je hasztagiem #DzienSzpilek, sklep internetowy Moliera2.com przekaże 2 zł na rzecz fundacji onkologicznej Alivia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W wydarzenie zaangażowane są m. in. Kasia Sokołowska, Magda Gessler,  Natalia Siwiec i Paulina Sykut-Jeżyna, które na swoich profilach już teraz zachęcają internautów do wspierania inicjatywy. Utworzone zostało także wydarzenie na Facebooku, które skupia osoby chcące wesprzeć tym sposobem podopiecznych fundacji Alivia. 

– Chcemy pokazać, że każdy z nas może pomagać w bardzo prosty sposób. Specjalizujemy się w sprzedaży szpilek, dlatego to właśnie je chcemy wykorzystać w słusznej i cennej społecznie sprawie. Użyjemy siły mediów społecznościowych, aby zaszczepić w ludziach chęć niesienia pomocy, przypomnieć że wsparcie każdego z nas się liczy, pokazać że pomaganie zawsze będzie modne – mówi Agnieszka Majczyk, marketing & PR director sklepu internetowego Moliera2.com.

PS

Codziennie 10 Polek dowiaduje się, że ma raka i aż 5 z nich umiera. Niestety w Polsce cytologia nie jest obowiązkowo wykonywana, dlatego organizacja Kwiat Kobiecości wraz z francuską marką Promod zorganizowały akcję, której celem jest zakup cytobusa, czyli mobilnego gabinetu ginekologicznego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij