Airbnb oferuje nocleg w zamku znanym z serialu „Downton Abbey”

Airbnb oferuje nocleg w zamku znanym z serialu „Downton Abbey”

Jeżeli jesteście fanami serialu „Downton Abbey”, to Airbnb ma dla Was nie lada gratkę – platforma bowiem oferuje nocleg w XVIII-wiecznej posiadłości dobrze znanej z popularnej produkcji.

To nie pierwsza taka akcja portalu Airbnb. Wcześniej w ramach współpracy z Musée du Louvre zorganizowany został konkurs, którego nagrodą była noc spędzona w słynnej szklanej piramidzie paryskiego muzeum. Teraz natomiast platforma przygotowała niesamowitą atrakcję dla fanów serialu „Downton Abbey”, która pozwoli im poczuć się, jak prawdziwi bohaterowie produkcji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do wynajęcia bowiem jest pokój w XVIII-wiecznym zamku Highclere w Hampshire w Wielkiej Brytanii, który w serialu jest siedzibą rodu Granthamów. Nocleg kosztuje tutaj 150 funtów, lecz to wcale nie kolejność zgłoszeń zadecyduje o tym, kto w dniach 26-27 listopada przenocuje w zamku, a najbardziej kreatywne uzasadnienie swojego zainteresowania noclegiem w posiadłości.  

Podobno to prawdziwi mieszkańcy zamku Highclere – Lord i Lady Carnarvon – zadecydują o tym, kto wygra. Na szczęśliwą osobę oprócz noclegu w pokoju z widokiem na przepiękny park czeka także kolacja z mieszkańcami posiadłości. 

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie.

PS

Jeżeli jeszcze w tym roku planujecie jakąś podróż, to sprawdźcie tegoroczne trendy podróżnicze według platform Airbnb i Pinterest.

PS2

W tym roku ruszy Fairbnb, czyli etyczna alternatywa dla popularnego portalu Airbnb. Jednym z głównych celów nowej platformy jest niwelowanie negatywnego wpływu turystyki na odwiedzane miejsca.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij