Na rynku pojawią się KitKaty w wersji luksusowej

Na rynku pojawią się KitKaty w wersji luksusowej

Z okazji tegorocznych świąt Bożego Narodzenia koncern Nestlé wprowadzi na brytyjski rynek… luksusowe KitKaty. Za jedną tabliczkę czekolady trzeba będzie zapłacić prawie 70 złotych!

Mimo że do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, niektóre marki już powoli zaczynają przygotowywać z tej okazji specjalne oferty lub limitowane edycje swoich kultowych produktów. Przykładem tego jest koncern Nestlé, który ogłosił, że pod koniec listopada br. na rynku brytyjskim pojawią się luksusowe KitKaty.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dlaczego luksusowe? Otóż, przede wszystkim batoniki będą ręcznie robione na zamówienie, natomiast klienci będą mieli możliwość dowolnego łączenia i wybierania 1500 smaków, w tym m.in. wśród takich brytyjskich klasyków jak Eton Mess, Cherry Bakewell czy Earl Grey. Ponadto, limitowane KitKaty będą też sprzedawane w spersonalizowanych opakowaniach. 

Jak też można się spodziewać, ich cena będzie znacznie wyższa, niż w przypadku zwykłego batonika – za „luksusową” tabliczkę czekolady zapłacimy 14 funtów, czyli prawie 70 złotych.

Spersonalizowane batoniki KitKat pojawią się w wybranych sklepach sieci John Lewis w Wielkiej Brytanii i sprzedawane będą tam od 26 listopada do 24 grudnia br. 

PS

Pomimo coraz popularniejszego trendu eco i healthy na polskim rynku ciągle dominują typowo czekoladowe słodycze. Dla Polaka słodycz to przede wszystkim przyjemność, która ma dostarczyć radości bez względu na skład i kalorie. Co znajduje się w TOP10 najbardziej lubianych przez Polaków słodyczy?

PS2

W lutym br. w Stanach Zjednoczonych pojawiły się lody marki Nightfood, które nie tyle nie zaszkodzą nam, gdy zjemy je późnym wieczorem, ale nawet pomogą nam w zaśnięciu.

PS3

Pod koniec marca br. IKEA wprowadziła do swojej oferty składanego, czekoladowego królika wielkanocnego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij