Nowi zarządzający i rebranding w MSLGROUP w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowi zarządzający i rebranding w MSLGROUP w Polsce

MSLGROUP, należąca do Grupy Publicis firma doradztwa strategicznego w zakresie komunikacji i budowania zaangażowania, mianowała CEO MSLGROUP w Polsce Sebastiana Hejnowskiego.

Spółki Ciszewski MSL i Ciszewski MSL Financial Communications, będą teraz funkcjonować pod wspólną nazwą ‘MSLGROUP’, a struktura zarządzania jednostek MSLGROUP w Polsce zostanie odpowiednio dostosowana.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jerzy Ciszewski, założyciel i Prezes Ciszewski MSL przekazuje kierowanie firmą swoim długoletnim współpracownikom – Sebastianowi Hejnowskiemu i Pawłowi Tomczukowi. Jerzy Ciszewski zostanie Przewodniczącym Rady Nadzorczej MSLGROUP w Polsce. Sebastian Hejnowski został CEO MSLGROUP w Polsce, a Paweł Tomczuk został mianowany CEO oddziału Financial Communications, działającego w ramach MSLGROUP w Polsce.

Zmiany te wchodzą w życie ze skutkiem natychmiastowym.

- Zarówno Sebastian jak i Paweł mają imponujące osiągnięcia i jestem przekonany, że tworzą właściwy zespół, aby rozwijać działalność MSLGROUP na dynamicznym polskim rynku, jak również w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Ich doświadczenie i umiejętności będą kluczowe dla naszej działalności w najbliższych latach i wierzę, że zarówno nasi pracownicy, partnerzy biznesowi, jak i klienci będą coraz bardziej włączani do naszej globalnej sieci – powiedział w Warszawie Anders Kempe, President EMEA w MSLGROUP. - Z niecierpliwością czekam na współpracę z nimi obydwoma. Dzięki niej rozwiniemy MSLGROUP do pozycji wiodącej firmy strategicznej w obszarze komunikacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Cieszę się, że Jerzy Ciszewski pozostaje w strukturach firmy, jako działający w pełnym wymiarze Chairman. Cenne doświadczenie Jerzego i jego imponujące relacje pozostaną ważnym atutem MSLGROUP.

- W listopadzie tego roku miną dwa lata od momentu, kiedy agencje działające pod marką ‘Ciszewski’ zostały przejęte przez MSLGROUP – PR-owe skrzydło Grupy Publicis. Z wielką dumą mogę powiedzieć, że po dołączeniu do globalnej struktury dalej rozwijaliśmy się w szybkim tempie, stając się wiodącym graczem na polskim rynku. Do tych zmian w zarządzie przygotowywaliśmy się już od pewnego czasu – powiedział Jerzy Ciszewski – Chairman MSLGROUP w Polsce

- Chcielibyśmy bardzo podziękować Jerzemu za zaufanie, jakim nas obdarzył. W relacjach biznesowych zaufanie cenimy sobie bowiem najbardziej. Jerzy dał nam możliwość prowadzenia obydwu firm już od kilku lat – powiedzieli Sebastian Hejnowski, CEO MSLGROUP w Polsce i Paweł Tomczuk, CEO oddziału Financial Communications, działającego w ramach MSLGROUP w Polsce. - Jako nowy Prezes firmy będę chronić naszych wartości, z których Ciszewski MSL jest bardzo dumna - dodał Sebastian Hejnowski.

***

Sebastian Hejnowski - pracuje w Ciszewski MSL od dziewięciu lat. Jest cenionym ekspertem w dziedzinie public relations, komunikacji kryzysowej i społecznej. Hejnowski uznany został PR-owcem roku 2013 w konkursie Proto.pl. Jest aktywnym członkiem, a w przeszłości wiceprezesem Związku Firm Public Relations oraz jurorem w konkursach Złote Spinacze i ukraińskich Pravda Awards. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Pawel Tomczuk - specjalizuje się w strategicznym doradztwie komunikacyjnym, komunikacji korporacyjnej, relacjach inwestorskich, doradztwie przy komunikacji fuzji przejęć oraz komunikacji w sytuacjach kryzysowych. Paweł pracował z największymi polskimi spółkami giełdowymi, instytucjami finansowymi, oraz funduszami private equity, bankami inwestycyjnymi, kancelariami prawnymi i firmami konsultingowymi. Specjalizuje się również w prowadzeniu szkoleń z wystąpień publicznych dla prezesów i zarządów firm.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij