Warto mieć poduszkę...finansową – Getin Bank z nową kampanią promującą Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Warto mieć poduszkę...finansową – Getin Bank z nową kampanią promującą Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Getin Bank wystartował z kampanią promującą wprowadzone do oferty Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Bohaterem ponownie został Tomek. Tym razem zachęca on do posiadania poduszki... finansowej, którą w razie potrzeby można wykorzystać do sfinansowania zaplanowanych lub niespodziewanych wydatków.

– Dla znacznej części społeczeństwa większy wydatek – zaplanowany bądź nie – może być powodem do dużych zmartwień i nadwyrężyć domowy budżet. Dlatego też, w najnowszej kampanii Getin Banku zachęcamy do posiadania tak zwanej poduszki finansowej, która zapewni poczucie bezpieczeństwa w tego typu sytuacjach. Dzięki systematycznemu odkładaniu pieniędzy na koncie oszczędnościowym, sfinansowanie większych wydatków nie będzie stanowiło problemu – mówi Łukasz Penszko, dyrektor wydziału komunikacji marketingowej. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach nowej kampanii Getin Bank promuje Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Z tej okazji przygotował promocyjne oprocentowanie dla nowych środków: 2,8% do 200 tys. zł oraz 2% dla nadwyżki ponad 200 tys. zł do 400 tys. zł na okres 4 miesięcy. Warunkiem skorzystania z oferty “Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” jest posiadanie lub założenie konta osobistego w Getin Banku. Dodatkowo w ramach promocyjnej oferty bank wprowadził darmowe wewnętrzne przelewy w bankowości elektronicznej z Elastycznego Konta Oszczędnościowego do końca 2020 roku.

W ramach ogólnopolskiej kampanii zaplanowane zostały działania w telewizji, internecie oraz w placówkach Getin Banku w całej Polsce. Spot będzie można obejrzeć w głównych i tematycznych stacjach telewizyjnych oraz w internecie od 1 października br. Kampanii telewizyjnej będą towarzyszyć działania w internecie, które wystartowały 25 września br. Oferta promowana jest między innymi na największych portalach, w porównywarkach produktów finansowych, a także w formie spotów video w serwisach VOD, reklam kontekstowych oraz targetowanych w oparciu o dane demograficzne i behawioralne. W placówkach Getin Banku dostępne są również materiały reklamowe oraz reklamy na witrynach.

Kreację spotów telewizyjnych przygotowała agencja BBDO Warszawa, a spot wyreżyserował Bartek Ignaciuk. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy OMD. Kreację kampanii digital oraz materiały BTL przygotował Getin Noble Bank. Działania banku w internecie wspiera również agencja Performics.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij