Justyna Szumińska wzmacnia zespół agencji Kamikaze

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Justyna Szumińska wzmacnia zespół agencji Kamikaze

Justyna Szumińska przechodzi z firmy Dell do Kamikaze i obejmuje w tej agencji nowo utworzone stanowisko human capital manager.

– Human capital manager to nowe stanowisko w Kamikaze. Jego utworzenie i wzmocnienie naszego zespołu przez Justynę Szumińską, która po latach pracy w dużych korporacjach szukała dla siebie ciekawych nowych wyzwań, jest związane z konkretną misją. Tą misją jest wdrażanie idei collaborative management w organizacji, bardzo mocno zorientowanej na klientów, wręcz budowanej wokół klientów. Działania Justyny dotkną m.in.: inicjowanie, projektowanie i zarządzanie zmianami w zakresie organizacji pracy, kultury organizacyjnej, komunikacji wewnętrznej, wymiany wiedzy w organizacji czy wsparcia managerów w obszarach związanych z Human Capital – mówi Michał Ryszkiewicz, managing partner agencji Kamikaze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Justyna Szumińska przed przejściem do Kamikaze pracowała w firmie Dell, gdzie pełniła funkcję HR advisor EMEA. Wcześniej pracowała m.in. w firmie McCormick & Company (jako HR Analyst UK), mBanku, była także współorganizatorką eventów z cyklu TEDx w Łodzi, a obecnie współtworzy lokalne spotkania LinkedIn Local. Od wielu lat związana z międzynarodową, edukacyjną organizacją non-profit Toastmasters International.

Jest absolwentką Politechniki Łódzkiej na kierunku zarządzanie i SGH na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

– Nasza agencja od lat stawia na rozwój płaskiej struktury, każdy manager, ale i każdy członek zespołu w ogóle ma dużą sprawczość i wpływ na decyzje, co jest dla nas bardzo ważne, ale też wiąże się, przy już dużej organizacji, ze sporymi wyzwaniami. Dlatego potrzebujemy osoby pełniącej funkcję human capital managera i cieszymy się, że obejmuje ją właśnie Justyna – dodaje Michał Ryszkiewicz.

Kamikaze to działająca od 13 lat agencja strategiczno-kreatywna z digitalowym backgroundem. Wśród jej klientów znaleźli się m.in. Orange Polska, marki L'Oréal, Super-Pharm, marki Coty, Eurobank, Kaufland, McCormick, Wawel, Yves Rocher.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij