Francuski portal randkowy oferuje swoim użytkowniczkom szafę, która ukryje kochanka

Francuski portal randkowy oferuje swoim użytkowniczkom szafę, która ukryje kochanka

Gleeden, francuski portal randkowy, ruszył z nietypową kampanią reklamową, w ramach której swoim użytkowniczkom oferuje niezwykłą szafę z podwójną tylną ścianą, by ukryć kochanka.

Francuski portal randkowy Gleeden słynie z wielu nietypowych akcji, które mają na celu… ułatwienie kobietom skoków w bok. Nie dość, że rejestracja w serwisie jest całkowicie darmowa dla użytkowników płci żeńskiej, to jeszcze teraz platforma zaprojektowała specjalną szafę, która ukryje kochanka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nietypowy mebel posiada podwójną tylną ścianę, za nią natomiast znajduje się sekretne pomieszczenie, w którym umieszczono krzesło, system wentylacji oraz zapas wody i jedzenia na całe 72 godziny. Z myślą o tych najbardziej zestresowanych kochankach w szafie znajduje się również maska tlenowa, a aby urozmaicić oczekiwanie na bezpieczne wydostanie się, w pokoiku znalazły się również gazety oraz tablet z filmami.

Portal Gleeden pomyślał też o wścibskich sąsiadach, którzy mogliby zauważyć kochanka – w szafie bowiem umieszczono strój hydraulika, by to właśnie w nim opuścić mieszkanie. 

Sprzedaż szafy serwisu randkowego ruszy na serwisie crowdfundingowym Indiegogo, jeśli tylko wpłynie 2 tys. zamówień. 

PS

Tutaj inny przykład kreatywnej kampanii reklamowej portalu randkowego – ZaadoptujFaceta.pl.

PS2

Samsung zaprezentował nową usługę „Refrigerdating”, dzięki której użytkownicy robiąc zdjęcie zawartości swojej lodówki mogą nawiązać kontakt z innymi, którym spodobało się to, co ma się w lodówce.

PS3

W ramach tegorocznych walentynek Husqvarna ruszyła z własnym serwisem randkowym – Timber. Portal dopasowuje miłośników drzew do najpiękniejszych drzew na całym świecie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij