Ucz się content marketingu, grając w grę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ucz się content marketingu, grając w grę

Na rynku debiutuje Content School by Scoop – oparte na grywalizacji szkolenie online z content marketingu. Szkolenie jest objęte akredytacją DIMAQ, co gwarantuje jego absolwentom zdobycie aż 40 punktów recertyfikacyjnych do kwalifikacji marketingowej stworzonej przez IAB.

Dzięki wykorzystaniu platformy gamifikacyjnej proces szkoleniowy Content School by Scoop wpleciony jest w fabularną narrację, umiejscowioną w wirtualnym świecie. Szkolenie zostało podzielone na 58 części, które opowiadają o perypetiach głównego bohatera – Bartka, adepta sztuki kulinarnej, który kierując się zasadą „Content jest królem, a jego dystrybucja królową”, staje do walki o pozycję władcy Treściogrodu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zmagania bohatera są dla uczestnika okazją do zapoznania się m.in. z rozdziałami dotyczącymi celów i historii content marketingu, tworzenia strategii contentowej, doboru narzędzi, definiowania KPI, narzędzi content marketingu, blogosfery i współpracy z influencerami, a także kształtującymi wiedzę z zakresu WoMM, social/native ads oraz virali. Oddzielny rozdział porusza także zagadnienia związane z RODO oraz prawami autorskimi w tworzeniu treści.

W toku rozwoju gry i przechodzenia kolejnych etapów opowieści zakończonych testami uczestnik szkolenia zdobywa punkty doświadczenia. Po zakończeniu całego kursu może wymienić je na punkty recertyfikacyjne DIMAQ (aż 40 punktów za udział w całym szkoleniu!) bądź udział w stacjonarnym warsztacie z zakresu content marketingu lub influencer marketingu.

Historia Bartka, choć z pozoru lekka i bajkowa, przeprowadza uczestnika szkolenia przez wiele problemów i zagadnień zwiększających kompetencje z dziedziny content marketingu.

Projekt jest efektem współpracy agencji contentowej Scoop z Gamfi – firmą tworzącą platformę do grywalizacji procesów biznesowych. Obie spółki należą do Grupy AdNext.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij