Bio Family otwiera kolejny supermarket w Poznaniu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bio Family otwiera kolejny supermarket w Poznaniu

Bio Family Supermarket rozwija sieć o kolejną lokalizację. Piąty supermarket Bio Family zostanie otwarty w Poznaniu przy ulicy Obornickiej 279. Otwarcie odbędzie się w sobotę 16 listopada br. Będzie to już trzeci supermarket Bio Family w Poznaniu, a piąty w Polsce.

Bio Family przy ulicy Obornickiej w Poznaniu również będzie całodobowy i bezobsługowy z dostępem do sklepu za pomocą aplikacji Bio Family, która jest wirtualnym kluczem do drzwi supermarketu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak to działa? Aplikację Bio Family ściągamy za darmo w Google Play Store i Apple App Store. Dzięki niej otrzymujemy nieograniczony dostęp do bezobsługowego i całodobowego supermarketu. Wejdziemy więc do niego w dowolnym momencie przez 24 godziny na dobę, kiedy nie pracują doradcy klienta. W nocy, każde święto i każdą niedzielę wolną od handlu.

Zakupy można zrobić w sposób tradycyjny w godzinach pracy doradców klienta, wtedy drzwi do sklepu są normalnie otwarte. Supermarkety Bio Family są czynne od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 22.00, w soboty od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe – od 10.00 do 20.00. 

Bio Family to polska sieć supermarketów tylko z certyfikowaną ekologiczną żywnością, kosmetykami i środkami czystości. Wśród ponad 6 tysięcy certyfikowanych produktów ekologicznych, znajdziemy ekologiczne świeże mięso i wędliny, sery i nabiały, owoce i warzywa, pieczywo, przyprawy, kawy i herbaty, artykuły spożywcze dla dzieci i niemowląt, produkty bezglutenowe, bez laktozy, wegańskie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij