Następny posiłek czeka na wydanie - Focus Media Group dla PAH

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Następny posiłek czeka na wydanie - Focus Media Group dla PAH

Polska Akcja Humanitarna uruchomiła nową formę wsparcia programu Pajacyk, w ramach której do sprzedaży w sieci sklepów E. Leclerc w całej Polsce trafiły Dukaty Dobroci wyprodukowane przez Mennicę Polską. Dochód ze sprzedaży Dukatów zostanie przeznaczony na dożywianie dzieci w Polsce i na świecie.

Program Pajacyk, realizowany przez Polską Akcję Humanitarną, od 15 lat pomaga w dożywianiu dzieci. Z końcem września br. we wszystkich sklepach E. Leclerc w Polsce pojawiły się wyprodukowane przez Mennicę Polską Dukaty Dobroci, które aż do 28 grudnia br. będzie można kupić w kasach E. Leclerc. Cena tej specjalnej monety to tylko 5 złotych - wystarczą już dwa dukaty, aby zapewnić ciepły posiłek jednemu dziecku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

"Następny posiłek czeka na wydanie" - pod takim hasłem jest realizowana kampania promująca najnowszą akcję Polskiej Akcji Humanitarnej, którą przygotowały agencje należące do grupy agencyjnej Focus Media Group.

W czasie trwania akcji Dukaty Dobroci we wszystkich sklepach sieci E. Leclerc eksponowane będą ulotki i materiały POS informujące o możliwości wsparcia programu Pajacyk oraz emitowany będzie spot radiowy zrealizowany przez agencję marketingu zintegrowanego Focus Advantage. Natomiast należące do tej samej grupy agencyjnej spółki Comfitura przygotowała bannery internetowe na potrzeby kampanii, a Imagine Nation zapewniła część produkcji na eventy, podczas których PAH będzie promowała akcję Dukaty Dobroci.

Jest to trzecia kampania, po akcji wspierającej przegląd filmów o tematyce uchodźczej Refugee Review, realizowana przez Focus Media Group dla Polskiej Akcji Humanitarnej. Autorkami konceptu kreatywnego kampanii promującej akcję Dukaty Dobroci są Patrycja Maron oraz Paulina Gorzkowska z agencji marketingu zintegrowanego Focus Advantage.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij