Nowi pracownicy w Agencji Społem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowi pracownicy w Agencji Społem

Do zespołu SPOŁEM, jednej z pierwszych polskich agencji zajmujących się marketingiem społecznościowym, dołączyli Michał Nowiński, Diana Zbrzeźniak i Michał Staszewski.

Nowym zespołem social media w Agencji Społem kieruje Michał Nowiński – z wykształcenia kulturoznawca, z pasji tekściarz, rysownik, bloger i producent muzyczny. Przez wiele lat był związany z kolektywem audiowizualnym The Loveliers, odnoszącym sukcesy w środowisku internetowym oraz na falach radiowej Trójki. Realizował projekty dla firm wydawniczych, zarządzał kanałami marek w social mediach, pisał teksty i recenzje, prowadził eventy i spotkania z artystami. Media społecznościowe to jego ulubione środowisko działań marketingowych. W swojej pracy kładzie nacisk na budowanie relacji i znajomość potrzeb odbiorców. Dzień zaczyna od czarnej kawy i przeglądu informacji ze świata.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W Agencji Społem na stanowisku social media manager odpowiada za kanały SM firm: Dr. Oetker, Synevo i Digel.

Diana Zbrzeźniak jako junior social media specialist rozwija swoje komunikacyjne kompetencje. Pierwsze doświadczenia zdobywała w agencjach PR-owych (współtworzyła strategie komunikacyjne w SM, newslettery i informacje prasowe, eventy prasowe i gale media relations, zajmowała się influencer marketingiem). Pracowała między innymi takich klientów jak: Wrangler, Lee, Parfois, Helly Hansen, Benetton, Sisley czy VAN GRAAF. Uwielbia modę, podróże małe i duże oraz social media. Praca w mediach społecznościowych jest dla niej pasją. Studiuje socjologię ze specjalizacją: PR, marketing i branding.

Od września do zespołu Agencji Społem dołączył także Michał Staszewski zajmując stanowisko graphic/motion designer. Wcześniej pracował dla Agencji Cut the Mustard, gdzie projektował animacje dla marek: Lech, H&M Music i Packhelp (zapakuj.to).

Michał to grafik z zamiłowaniem do animacji oraz motion designu. Na co dzień włóczący się po konstancińskich lasach, skąd pochodzi. Inspiracje do swoich prac graficznych czerpie z wszystkiego, co go otacza. Kocha gimnastykę, snowboard i stare, kultowe samochody.

Wspiera kreację Agencji Społem statykami oraz animacjami.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij