Odblask to nie wstyd – Kabaret Skeczów Męczących w nowej policyjnej kampanii

Odblask to nie wstyd – Kabaret Skeczów Męczących w nowej policyjnej kampanii

Kabaret Skeczów Męczących włączył się w akcję promującą noszenie elementów odblaskowych. Artyści wspólnie z policjantami z Kielc przygotowali film, który w zabawny sposób opowiada o bardzo poważnej sprawie, jaką jest bezpieczeństwo.

Jak podali przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, w tym roku w województwie świętokrzyskim doszło do 186 wypadków z udziałem pieszych, w których zginęło 28 osób. W związku z tym tamtejsi policjanci postanowili stworzyć kampanię, która promowałaby noszenie elementów odblaskowych, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do akcji „Odblask to nie wstyd – to twoje bezpieczeństwo” świętokrzyska policja zaprosiła artystów z Kabaretu Skeczów Męczących. Wspólnie stworzyli humorystyczny spot, który jednocześnie niesie ważne przesłanie.

PS

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie wystartował z nową kampanią społeczną, której celem jest poprawa bezpieczeństwa osób starszych na warszawskich drogach. Inicjatywę promują humorystyczne spoty z „Gangiem Seniorów” i Piotrem Fronczewskim w rolach głównych.

PS2

We wrześniu br. KRBRD ruszyła z nową kampanią społeczną pod hasłem „Życie ma pierwszeństwo”, której celem było edukowanie kierowców w zakresie zasad tworzenia korytarza życia, gdy na drogach dochodzi do wypadków. Akcja opierała się na interaktywnym spocie, w którym to widzowie decydują o zakończeniu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij