Nowoczesność i otwartość, czyli nowy spot promocyjny miasta Poznań

Nowoczesność i otwartość, czyli nowy spot promocyjny miasta Poznań

Do sieci trafił właśnie nowy ciekawy spot promocyjny Poznania, który prezentuje największe walory tego miejsca i udowadnia, że jest to miasto idące z duchem czasu. W filmie wykorzystano utwór Rosalie – piosenkarki pochodzącej i tworzącej w Poznaniu.

Nowoczesność, otwartość, wspólnota – z takimi hasłami kojarzy się Poznań. Aby podkreślić to jeszcze bardziej, władze miasta postanowiły stworzyć spot, który ma za zadanie pokazać, że Poznań to miasto nowoczesne, idące z duchem czasu, międzynarodowe, otwarte na pomysły i działania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spocie zostały przedstawione największe walory miasta oraz zabytki, postawiono także duży nacisk na kulturę, którą oferuje Poznań – w filmie bowiem wykorzystano utwór Rosalie, piosenkarki pochodzącej i tworzącej w Poznaniu. 

– Motywem przewodnim filmu są dłonie. Chcieliśmy pokazać, że miasto to nie tylko budynki i inwestycje, to przede wszystkim ludzie. W spocie Poznań został przedstawiony jako otwarta i silna wspólnota, która razem działa i tworzy fantastyczną atmosferę w mieście. Film prezentuje szeroki wachlarz ujęć naszego miasta, miejsc wyjątkowych, kultowych, nieoczywistych. Poznań to miasto dla każdego, jest tutaj miejsce na kulturę, sport, rozrywkę czy biznes – powiedziała Marta Komorska, starszy specjalista ds. koordynacji promocji miasta Poznań. 

Spot promocyjny został przygotowany przez firmę Mishka Films.

PS

68 punktów z muralami i graffiti, 17 działających reklam neonowych oraz 9 starych szyldów i napisów reklamowych. Polsko-angielski przewodnik po poznańskim street-arcie to aż 94 powody, by wyjść z domu i odkryć zupełnie nowe oblicze miasta.

PS2

Zachęcamy też do sprawdzenia innych ciekawych przykładów marketingu miejsc. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij