#JYSKvlog zwycięzcą konkursu EB Stars

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#JYSKvlog zwycięzcą konkursu EB Stars

17 października odbyła się konferencja HR Camp, której zwieńczeniem była gala rozdania prestiżowych nagród EB Stars. Po inspirującym dniu pełnym wykładów i merytorycznej wiedzy, poznaliśmy firmy, które w tym roku wyróżniły się w EB-owym świecie.

Pierwszą nagrodę w kategorii Najlepsze Video Wizerunkowo-Rekrutacyjne zdobył #JYSKvlog

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nagordę dla JYSK wręczyła Maja Gojtowska.

– Budowa marki pracodawcy, czy działania rekrutacyjne to nie wyłącznie domena zespołów HR, ale zadanie każdego pracownika w organizacji. Im więcej ambasadorów marki znajdziemy wewnątrz, tym więcej osób dowie się o niej na zewnątrz i będzie chciało związać się z nią na dłużej. Szczególną rolę do odegrania w tych działaniach mają szefowie organizacji, których zaangażowanie postrzegać możemy jako papierek lakmusowy kultury firmy. Vlog JYSK Polska, którego prowadzącymi, a zarazem bohaterami są pracownicy firmy, na czele z Piotrem Padalakiem, dyrektorem generalnym firmy to nowatorski format, który bazuje na całkowitej synergii marki JYSK jako produktu i pracodawcy oraz marek osobistych jej pracowników. Z materiałów wideo bije szczere zaangażowanie i duma z wykonywanej pracy, ale przede wszystkim autentyczność. I właśnie te działania doceniło jury konkursu – mówi Maja Gojtowska, członek jury konkursu EB Stars.

Do konkursu zgłosiło się ponad 100 firm, jury wybierało laureatów spośród 150 zgłoszeń.

– Jako Employer Branding Institute jesteśmy organizatorem konkursu EBstars, jednak nie bierzemy udziału w głosowaniu. Chcemy aby wyróżnione projekty opierały się na niezależnej opinii najlepszych ekspertów i praktyków z zakresu kategorii obejmujących konkurs. W przypadku projektu #JYSKvlog byliśmy od początku zafascynowani projektem jako agencja. Doceniamy zaangażowanie pracowników, wykorzystanie formatu i platformy komunikacji tak rzadko używanej jeszcze w employer brandingu, co tylko dodało wartości projektowi i postawiło na naturalność i transparentność, która jest tak bardzo ceniona przez kandydatów – podkreśla Kaja Gryciak, client service manager.

#JYSKvlog jest wyjątkowym projektem, w którym sami pracownicy JYSK Polska w kolejnych odcinkach opowiadają i pokazują, jak wygląda na co dzień praca w tej firmie. Bohaterem jednego z odcinków był już Dyrektor Generalny JYSK Polska Piotr Padalak, od którego widzowie mogli dowiedzieć się, jak prawidłowo wymawiać nazwę sieci, gdzie była pierwsza siedziba w Polsce i jak przez lata zmieniały się sklepy.

Uczestnicy konferencji HRCamp mieli także okazje posłuchać jak powstaje #JYSKvlog podczas preleckji – O autentycznej komunikacji. Jak zrobić wideo, które może spodobać się komuś jeszcze niż tylko dyrekcji firmy? Case study JYSK Polska.

– W ciekawy i angażujący sposób chcemy pokazywać, iż JYSK to nowoczesny i fajny pracodawca, zwłaszcza dla młodych ludzi. Chcemy ich zachęcić do zainteresowania naszą firmą – jako pierwszą pracą lub początkiem kariery. Młodzi ludzie, wybierając pracodawcę, przywiązują ogromną wagę właśnie do możliwości rozwoju kariery. Jak pokazuje Paweł – bohater naszego najnowszego odcinka – w JYSK Polska można to osiągnąć – mówi Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor ds. PR i Komunikacji w JYSK Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij