TIDAL rozpoczął współpracę z nawigacją Waze

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TIDAL rozpoczął współpracę z nawigacją Waze

TIDAL, globalna platforma muzyczno-rozrywkowa,jest teraz zintegrowana z Waze – nawigacją dla kierowców. Dzięki tej współpracy można słuchać muzyki, playlist i podcastów bezpośrednio w aplikacji Waze, a z drugiej strony otrzymywać informacje drogowe w aplikacji TIDAL.

Integracja umożliwia użytkownikom obu serwisów jednoczesne korzystanie z funkcji nawigacji i sterowanie muzyką.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby połączyć serwis TIDAL z nawigacją Waze na telefonach z systemami iOS i Android należy kliknąć ikonę muzyki na ekranie głównym mapy, a następnie wybrać TIDAL. Jeśli ikona muzyki się nie pojawi, użytkownicy mogą przejść do ustawień, wybrać odtwarzacz audio i dodać TIDAL. Dzięki widżetowi odtwarzacza audio można odtwarzać, wstrzymywać i pomijać utwory bez konieczności opuszczania ekranu nawigacji Waze. Po dodaniu TIDAL do odtwarzacza audio w Waze, użytkownicy aplikacji TIDAL będą mogli zobaczyć baner z wskazówkami drogowymi, jednocześnie bezpiecznie korzystając z aplikacji muzycznej.

– Dla wielu osób słuchanie muzyki jest nieodłączną częścią podróży do pracy. TIDAL dokłada wszelkich starań, aby była ona jak najbardziej bezpieczna i bezproblemowa. Dzięki współpracy z Waze i TIDAL kierowcy mogą cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem podczas podróży w ramach jednej aplikacji – powiedział Lior Tibon, COO TIDAL

Tym samym nawigacja Waze dołączyła do stale rosnącej listy aplikacji i urządzeń zintegrowanych z TIDAL, takich jak Amazon Fire TV, Apple TV / Android TV, Apple CarPlay, Roku, Samsung Wearables czy Sonos. Więcej informacji na TIDAL.com/Waze.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij