Jak brzmi kreatywność? Cykl podcastów „Imagination Roars” na Storytel

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jak brzmi kreatywność? Cykl podcastów „Imagination Roars” na Storytel

Czy o polskiej reklamie słychać już na całym świecie? Czy można kreatywnie... czytać? Na te i na wiele innych pytań odpowiedzi będą szukać m.in. aktor Borys Szyc, Bartłomiej Czarkowski, dyrektor programowy w newonce.media czy Marta Niemira, CEO agencji Słucham, w cyklu podcastów „Imagination Roars”.

Imagination Day oraz Storytel wspólnie oddali głos kreatywności i zaprosili do rozmowy niezwykle inspirujących gości. W sześciu odcinkach cyklu przygotowanego specjalnie z okazji Imagination Day 2019, goście podcastu opowiedzą o tym, jak wykorzystują wyobraźnię w reklamie, biznesie, sztuce i na co dzień. Jak ją pobudzają? Gdzie szukają kreatywnej inspiracji? W czasie rozmów poruszonych zostanie wiele ciekawych zagadnień związanych z przyszłością kultury czy rozwojem audio. Młodzi ilustratorzy opowiedzą o swoich pierwszych artystycznych doświadczeniach, a kreatywni – nagrodzeni w tym roku na Festiwalu Kreatywności w Cannes – podzielą się swoim przepisem na międzynarodowy sukces.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podcasty „Imagination Roars” prowadzi Maciej Sawicki, gospodarz konferencji Imagination Day. Kolejne odcinki będą miały premierę w aplikacji co wtorek, aż do 3 grudnia.

Lista odcinków „Imagination Roars”:

  1. ODCINEK 1: Borys Szyc – Czy można kreatywnie... czytać?
  2. ODCINEK 2: Bartłomiej Czarkowski, dyrketor programowy w newonce.radio – newonce.media? Jak rozkręcić najbardziej kreatywne radio w Polsce?
  3. ODCINEK 3: Marta Niemira, CEO agencji Słucham, Jakub Barzak, marketing manager, Storytel Polska – Czy sam dźwięk może sprzedawać?
  4. ODCINEK 4: "Zavka" Katarzyna Zawadka, ilustratorka i autorka komiksów, Michał Loba, ilustrator – Co słychać u najzdolniejszych ilustratorów młodego pokolenia?
  5. ODCINEK 5: Adriana Hochmańska, Kaja Dobrzańska, Team Kreatywny agencja 2012, Maciej Kozina, associate creative director, VML&YR, Bartłomiej Walczuk, creative director, 180heartbeats + JUNG v. MATT – Czy o polskiej kreatywności słychać już na całym świecie?
  6. ODCINEK 6: Adam Burzyński, współwłaściciel Ztudia i Burzy, realizator dźwięku, Agnieszka Matysiak, lektorka, koordynatorka castingów lektorskich, reżyserka nagrań oraz Krzysztof Banaszyk, lektor, aktor – Jak brzmi polska reklama?

Z okazji premiery podcastu „Imagination Roars” oraz w ramach współpracy z konferencją Imaginatin Day, Storytel ma dla nowych użytkowników aż 30 dni darmowego dostępu do całej aplikacji. Wystarczy zarejestrować się przez dedykowany formularz na stronie www.storytel.pl/imaginationday, by zyskać aż miesiąc bezpłatnego dostępu do całej platformy z rozrywką audio, w tym podcastu o kreatywności.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij