Z okazji Halloween Burger King wprowadza „Ghost Whoppera”

Z okazji Halloween Burger King wprowadza „Ghost Whoppera”

Z okazji tegorocznego Halloween Burger King postanowił wprowadzić specjalną wersję swojego kultowego dania – Ghost Whoppera. Burgera wcześniej testowały same… duchy.

W zeszłym roku był Whopper, po którym śnią się koszmary, a teraz Burger King z okazji Halloween postanowił wprowadzić iście spirytystyczną wersję swojego dania, czyli Ghost Whoppera. Ale uwaga, trzeba się spieszyć, bowiem burger dostępny będzie w sieciach restauracji tylko do dzisiaj, 31 października. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do promocji nowego Whoppera, Burger King zaprosił amerykańskiego medium – Riza Mirza. Ten wziął udział w seansie spirytystycznym, w którym to same duchy oceniały Ghost Whoppera. Czy im smakowało? Przekonajcie się sami ;).

PS

Co roku wraz ze zbliżającym się 31 października specjaliści od reklamy zastanawiają się, czym nas jeszcze zaskoczyć: duchami, zombie, wampirami, czy też szarą codziennością.Oto zestaw 8 reklam halloweenowych.

PS2

W dniu 31 października w wielu krajach obchodzone jest Halloween. Havas Media Group postanowiło sprawdzić, jak naprawdę Polacy podchodzą do Halloween – czy obchodzą ten dzień i jaki jest ich stosunek do tego zwyczaju?

PS3

Halloween to okazja, żeby bawić się tym, co straszne. Ale nie wszystko, co straszne, jest zabawne. W swojej najnowszej kampanii organizacja WWF chce zwrócić uwagę na naprawdę przerażający fakt – ponad 28 000 gatunków zwierząt jest zagrożonych wyginięciem. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij