Uponor nowym klientem Wills Integrated

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Uponor nowym klientem Wills Integrated

W październiku br. agencja marketingu zintegrowanego Wills Integrated rozpoczęła współpracę z czołowym, globalnym dystrybutorem rozwiązań w zakresie energooszczędnego ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego, instalacji wewnętrznych systemów rurowych, automatyki pokojowej, a także rur preizolowanych.

Fińska spółka Uponor działa na wielu rynkach sektora budowlanego, m.in. w branży budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłu. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zespół WI zajmie się kompleksową obsługą PR – zadba o wizerunek marki w mediach tradycyjnych oraz kanałach online, a także zajmie się zwiększaniem zasięgu komunikacji oraz bezpośrednim dotarciem do grup docelowych. Ponadto w ostatnim kwartale 2019 roku WI będzie odpowiedzialny za launch systemu Smatrix Pulse, innowacyjnego i inteligentnego rozwiązania, które debiutuje na polskim rynku.

Za PR produktowy oraz media relations w segmencie B2B i B2C z ramienia WI będzie odpowiedzialna Karolina Chruszczewska. Projekt nadzoruje Bogumiła Kurzeja.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij