Showroom rusza z własnym podcastem poświęconym kobietom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Showroom rusza z własnym podcastem poświęconym kobietom

Showroom uruchamia własny podcast „Dziewczyny z sąsiedztwa", poprowadzi go Joanna Okuniewska, autorka popularnych podcastów „Tu Okuniewska” oraz „Moje przyjaciółki idiotki”. Podcast jest częścią platformy komunikacyjnej kampanii „Mamy tyle wspólnego”.

W każdą środę rano będą publikowane nowe odcinki formatu. W „Dziewczynach z sąsiedztwa” wystąpią głosy znane i nieznane, dziewczyn pracujących i matkujących, starszych i młodszych. Każda z nich może mieć inne doświadczenia lub opinie, ale wszystkie pragną tego samego: kochać i być kochaną, czuć się bezpiecznie i samej decydować o swoim szczęściu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Chcemy pokazać, że kobiety mogą się bardzo różnić, ale jest wiele płaszczyzn, na których mogą się porozumieć. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na tworzenie własnego podcastu. Wierzę w ten format dotarcia do naszych konsumentek, chcemy budować wizerunek marki bliskiej kobietom, a podcast, zważywszy na profil słuchacza i jego stopień utrzymania uwagi, jest do tego idealnym medium. W „Dziewczynach z sąsiedztwa” będziemy prowadzić rozmowy o inspiracjach, pragnieniach, wyzwaniach i radości z bycia kobietą – mówi Anna Waśko, head of PR & brand w Showroom

Podcast „Dziewczyny z sąsiedztwa” jest dostępny na Spotify, Apple Podcasts, kanale Showroom na YouTubie i innych, mniejszych platformach podcastowych. Za realizację odpowiada agencja Słucham. Projekt realizowany jest we współpracy z Podigee, platformą hostingu i analityki dedykowaną twórcom podcastów. Realizacją nagrań zajmuje się Domofonia, a postprodukcją Szafa Pełna Dźwięków.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij