Wzmocnienia w agencji Cut The Mustard

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wzmocnienia w agencji Cut The Mustard

Łukasz Ciuchnicki i Michał Oleksów, awansowani w październiku na stanowiska associate creative directors w Cut The Mustard. W ostatnich tygodniach do agencji dołączyła także Anna Kwiatkowska, jako head of business development oraz Małgorzata Adamczyk, jako senior strategy consultant.

Łukasz Ciuchnicki i Michał Oleksów pracują jako team kreatywny od 6 lat, a z Cut The Mustard związani są od 2017 r. Mają na swoim koncie ponad 30 nagród kreatywnych, w tym KTR, MIXX i Effie. Michał Oleksów jest również dwukrotnym zwycięzcą konkursu Young Creatives.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jako associate creative directors będą współzarządzać działem kreacji, odpowiadać za nadzór artystyczny oraz poziom kreatywnych koncepcji przygotowywanych przez agencję.

Od października za rozwój biznesu agencji, jako head of business development, odpowiedzialna jest Anna Kwiatkowska, która przez ostatnich 10 lat pracowała w dziale client service m.in. w Saatchi&Saatchi, 180 heartbeats + Jung v. Matt oraz VMLY&R. Pracowała między innymi dla takich klientów jak: EB, Żywiec, Orange, Credit Agricole, Microsoft, adidas, Unilever.

Kolejny wzmocnieniem agencji jest Małgorzata Adamczyk, która od września pełni funkcję senior strategy consultant. W swoim 11-letnim doświadczeniu pracy zarówno w agencjach sieciowych, jak i lokalnych realizowała strategie kampanii m.in dla: Nike, Danone, Grupa Żywiec, Maspex, Johnson&Johnson, McDonald’s, Raiffeisen Polbank, Millennium Bank.

Małgorzata Adamczyk była odpowiedzialna za strategię, a Anna Kwiatkowska współprowadziła kampanię Ostatni Twój Weekend, która otrzymała Titanium Lion i Grand Prix Glass w Cannes Lions 2019.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij