Facebook rozwija narzędzia do zarządzania treściami wideo

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Facebook rozwija narzędzia do zarządzania treściami wideo

Podczas spotkania w Paryżu, które odbyło się 7 listopada br., Facebook zaprezentował nowe rozwiązania dla wydawców i twórców, mające ułatwić zarządzanie i monetyzację treści.

Brand Collabs Manager – narzędzie Facebooka służące parowaniu reklamodawców z twórcami jest od dziś dostępne w ponad 40 krajach na całym świecie. W nadchodzących miesiącach wdrożone zostaną także ulepszenia dotyczące analizy danych, co pozwoli reklamodawcom lepiej zrozumieć skuteczność ich treści sponsorowanych. Więcej informacji dostępne jest tutaj.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Równolegle ze zwiększaniem dostępności treści, Facebook ułatwia analizę danych ma ich temat. W nadchodzących tygodniach firma wprowadzi Traffic Source Insight, czyli nowy sposób prezentacji danych w Creator Studio. Pozwoli to wydawcom i twórcom śledzić dokładnie jak ich treści rozprzestrzeniają się na Facebooku oraz optymalizować ustawienia dla każdego źródła.

Aktualizacja obejmuje również system gwiazdek Facebooka, który umożliwia finansowe wspieranie twórców przez fanów poprzez wysłanie „gwiazdek” do twórców podczas oglądania transmisji na żywo. Nowe narzędzia mobilne pozwalają twórcom zobaczyć kto wysłał im gwiazdki podczas transmisji live oraz ustawić publiczny cel liczby zebranych gwiazdek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij